Insomniac, Marvel’s Spider-Man 2 Yeni Game Plus’ın ‘Yıl Sonundan Önce Çıkması Gerektiğini’ Söyledi

Marvel’s Spider-Man 2 neredeyse yaklaşıyor; 20 Ekim’de PlayStation 5’e özel olarak çıkmasına sadece bir gün kaldı. Biz onu sevdik – okuyun oyun Bilgilendiricisi burada gözden geçiriyoruz – ve herkesin bunu eline alması için heyecan duyuyoruz. Dün, Insomniac Games’in oyunculara ilk göreve başlamadan önce “en iyi deneyim” için birinci gün yamasını indirmelerini önerdiğini öğrendik ve şimdi […]

Insomniac, Marvel’s Spider-Man 2 Yeni Game Plus’ın ‘Yıl Sonundan Önce Çıkması Gerektiğini’ Söyledi

Marvel’s Spider-Man 2 neredeyse yaklaşıyor; 20 Ekim’de PlayStation 5’e özel olarak çıkmasına sadece bir gün kaldı. Biz onu sevdik – okuyun oyun Bilgilendiricisi burada gözden geçiriyoruz – ve herkesin bunu eline alması için heyecan duyuyoruz. Dün, Insomniac Games’in oyunculara ilk göreve başlamadan önce “en iyi deneyim” için birinci gün yamasını indirmelerini önerdiğini öğrendik ve şimdi de devam oyununda hayranların favorisi olan New Game Plus özelliğini ne zaman bekleyeceğimizi öğrendik.

İlk olarak bildirildiği gibi PlayStation Yaşam Tarzı, birisi Insomniac Games topluluk direktörü James Stevenson’a New Game Plus ve görev tekrarının lansman sırasında oyunda olup olmayacağını sordu. Stevenson, “Hayır, bu özellikler için bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz ancak bunlar 1. Günde olmayacak” dedi.

Twitter’da birisi yanıtlardan duyduğu hayal kırıklığını dile getirdikten sonra, Stevenson açıkladı New Game Plus’ın orijinal Marvel’s Spider-Man’de 1. Gün özelliği olmadığını, bunun yerine lansmandan yaklaşık altı hafta sonra eklenen bir mod olduğunu söyledi.

Başka biri Stevenson’a Twitter’da New Game Plus’ın bu yıl mı yoksa 2024’te mi geleceğini sordu ve Stevenson bunun “yıl sonundan önce olması gerektiğini” söyledi.

Dolayısıyla, Marvel’s Spider-Man 2’nin hikayesini tüm favori kıyafetleriniz, cihazlarınız, yetenekleriniz ve daha fazlasının kilidini açarak yeniden oynamayı dört gözle bekliyorsanız, bu sadece bir veya iki ay uzakta olabilir gibi görünüyor.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesini yapın ve ardından Marvel’s Spider-Man 2 1. Gün yamasını okuyun. Bundan sonra kontrol edin oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2’ye başlamadan önce bilmeniz gereken spoiler içermeyen ipuçları.


Yarın Marvel’s Spider-Man 2’ye mi atlıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow