‘Mortal Kombat’ Devam Filminin Avustralya’ya Döneceği Onaylandı

New Line Cinema / Atomic Monster Productions aracılığıyla görüntü Ölümüne kavga hayranlar sevinirler. 2021’de yeniden başlatma tedavisi verilen franchise, New Line Cinema ve Warner Bros tarafından bir devam filmi için yeşil ışık yaktı. James Wan tarafından yönetilen yapım şirketi. Wan, devam etmekte olan olasılıklar konusunda hevesli. Ölümüne kavga franchise keşfedebilir. Gişe rekorları kıran franchise’ların arkasındaki […]

‘Mortal Kombat’ Devam Filminin Avustralya’ya Döneceği Onaylandı

New Line Cinema / Atomic Monster Productions aracılığıyla görüntü

Ölümüne kavga hayranlar sevinirler. 2021’de yeniden başlatma tedavisi verilen franchise, New Line Cinema ve Warner Bros tarafından bir devam filmi için yeşil ışık yaktı. James Wan tarafından yönetilen yapım şirketi.

Wan, devam etmekte olan olasılıklar konusunda hevesli. Ölümüne kavga franchise keşfedebilir. Gişe rekorları kıran franchise’ların arkasındaki adam Testere Ve Aquaman yeni filmin yapımıyla ilgili bazı önemli detayları da ortaya çıkardı. ilk iken Ölümüne kavga Adelaide, Güney Avustralya’da çekildi, devam filmi Gold Coast, Queensland’e taşınacak.

“Atomik Canavar’ın film çekimlerini getirebildiği için çok gururluyum. Mortal Kombat 2 Avustralya’ya,” dedi Wan resmi basın açıklaması. “Screen Australia ve Screen Queensland’in yardımıyla Queensland’in görkemli yerlerini sergileyebildiğimiz ve oradaki birinci sınıf artistik yeteneklerle çalışabildiğimiz için çok heyecanlıyım.”

Hem kameranın önündeki hem de arkasındaki insanlar büyük ölçüde aynı kalacak. Simon McQuoid yönetmen olarak geri dönerken, Lewis Tan, Jessica McNamee, Ludi Lin ve Joe Taslim karakterlerini genişletmek için geri dönecekler. Tan, film için özel olarak yaratılan Cole Young’ı canlandırdı, bu nedenle, anlatıdaki kıpırdama odası göz önüne alındığında karakterinin nereye gittiğini görmek ilginç olacak. Öte yandan Taslim, ilk film Sub-Zero’da canlandırdığı ikonik karakterin bir varyasyonu olan Noob Saibot’u oynama olasılığıyla dalga geçti.

‘Mortal Kombat 2’ Johnny Cage’i tanıtacak

Tommaso Boddi / Stringer / Getty Images aracılığıyla fotoğraf

İlk filmin başarısı göz önüne alındığında, geri dönen oyuncu kadrosu ve ekip üyelerine sahip olmak güzel olsa da, yeni gelenlerle ilgili bazı heyecan verici haberler de var. Jeremy Slater senaryoyu yazması için görevlendirildi ve Greg Russo ve David Callaham ikilisinin yerini alacak. Tati Gabrielle, ikinci bölümde tanıtılan bir kahraman olan Jade’i oynayacak. Ölümüne kavga video oyunu ve o zamandan beri serinin en popüler karakterlerinden biri haline geldi. Karakter, (yeni filmlerde henüz görünmeyen) Prenses Kitana’nın hem arkadaşı hem de koruması olan bir suikastçı olarak tanımlanıyor.

bu Ölümüne kavga devam filminin Johnny Cage’i de ekleyeceği söyleniyor. Oyunların (ve şimdi de filmlerin) dünyasında, Cage gerçek bir anlaşma olduğunu kanıtlamanın bir yolu olarak isimsiz turnuvaya giren bir film yıldızıdır. Karl Urban şu anda Cage rolü için görüşmeler yapıyor, ancak henüz hiçbir şey resmi olarak onaylanmadı. Etkileyici filmografisinin ve hayranların en sevdiği uyarlamalarda malları teslim etme becerisinin kanıtladığı gibi Urban, sevilen IP’ye yabancı değil. Dredd (2012) ve Erkekler (2019-) onu ilham verici bir seçim haline getiriyor.

İlk filmde Johnny Cage karakterinin yer almasını isteyen hayranlar tarafından bazı eleştiriler geldi, ancak McQuoid, yönetmenin oldukça büyük varlığının filmi dengeden çıkaracağını düşündüğü için onu alıkoyma kararının kasıtlı olduğunu açıkladı. Serinin Urban gibi bir yeteneği elde edebildiği göz önüne alındığında, beklemeye değeceğinden eminiz.

görmek için heyecanlı mısın Mortal Kombat 2? En sevdiğiniz karakterin ortaya çıkması planlanıyor mu?

Yazar hakkında

avatarı

Teknory