23 Jump Street olacak mı?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-09T17:15:50 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-09T17:15:59 23 Jump Street olacak mı? 21 Jump Street ve 22 Jump Street’in başarısından sonra, Channing Tatum ve Jonah Hill üçüncü bir film için bir araya gelecek mi? 21 Jump Street, her şeyin ve herkesin tam olarak doğru zamanda bir araya geldiğini hissettirdi. Moneyball için ilk Oscar adaylığının […]

23 Jump Street olacak mı?

Yayınlanan: 2022-12-09T17:15:50

Güncellenmiş: 2022-12-09T17:15:59

23 Jump Street olacak mı? 21 Jump Street ve 22 Jump Street’in başarısından sonra, Channing Tatum ve Jonah Hill üçüncü bir film için bir araya gelecek mi?

21 Jump Street, her şeyin ve herkesin tam olarak doğru zamanda bir araya geldiğini hissettirdi. Moneyball için ilk Oscar adaylığının ardından Hill’in başrolünde yer aldı, Tatum’un komedi becerilerini sergiledi ve dünya çapında 200 milyon dolardan fazla hasılat elde etti.

Gişe rekorları kıran bir devam filmi olan 22 Jump Street’i doğurdu, 330 milyon doların üzerinde hasılat yaptı ve iki büyük film meminin kaynağı oldu: Schmidt’in sahte slam şiiri ve “My name is Jeff.”

Peki, 23 Jump Street hangi cehennemde ve hiç olacak mı?

Makale reklamdan sonra devam ediyor

23 Jump Street oluyor mu?

Ne yazık ki, hayır – 23 Jump Street, inanılmaz bir fikre ve onu yerden kaldırmak için yıllarca süren çabalara rağmen, hemen hemen öldü.

22 Jump Street’in bitiş jeneriği, 24 Jump Street: Foreign Exchange ve 40 Jump Street: The Retirement Home dahil olmak üzere çeşitli kurgusal devam filmlerinde eğlenceli olsa da, gerçek 23 Jump Street, senaryoyu Rodney Rothman’ın kaleme aldığı 2014 yılında Deadline tarafından onaylandı.

Ancak kısa süre sonra Tatum, katılımı konusunda şüphe uyandırdı. “Bunun bir kaçamak olacağını hissediyorum. Kolej bizim için bir sonraki adımdı. Oraya gitmek zorundaydık. Üniversiteden sonraki adımın ne olduğunu bilmiyorum. Gidip Enron’u devirelim mi? Ya da DC’deki hükümet? Her şeyin gereksiz olduğunu hissediyorum, ”dedi The Hollywood Reporter’a göre.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“İkinci filmin en büyük şakası, bunun sadece ilkinden daha büyük olacağı. Bu şakanın üç kez işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum, o yüzden göreceğiz.”

2014’ün sonunda, bir Sony hack’i dudak uçuklatan bir sürprizi ortaya çıkardı: stüdyo, Men in Black ile Jump Street serisi arasında MIB 23 adlı bir geçiş yapmayı planlıyordu. , ancak ne Will Smith ne de Tommy Lee Jones rollerini tekrar edemezdi.

Peki ne oldu? üzerinde bir görünüm sırasında Mutlu Üzgün ​​Şaşkın podcastPhil Lord şöyle açıkladı: “Bunlardan pek çok şeyin geliştirildiği doğru.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“İster inanın ister inanmayın, gerçekten hayran kaldığımız çok komik ve çılgınca bir Men in Black/Jump Street geçiş senaryosu vardı.

“Temelde, fikir Jonah ve Channing’di, tıp fakültesi maceralarını yaparken bir şey oldu, bu da onları Men in Black dünyasına kaptırdı ve bu, uzaylıların ele geçirmesi gibi bir şeyi durdurmak için bir araya gelmelerine neden oldu.

Ne yazık ki, özellikle “bu iki franchise’ı yerle bir etme” riskiyle “bu iki franchise’ı yönetmeye çalışmak çok çılgınca” oldu.

Hill ayrıca “neredeyse dalga geçtiğimiz şey haline geldi” dedi, bu nedenle devam filmini görmemiz pek olası değil.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

23 Jump Street hakkında bildiğimiz her şey bu. Bu arada, aşağıdaki diğer TV ve film merkezlerimize göz atın:

Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4 | Avatar 2 | Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde

Teknory