Moselle Open 2023 canlı yayını: Moselle Open’ı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

TL;DR: Prime Video, 2023 Moselle Açık’ı canlı yayınlıyor. Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle ücretsiz izleyin. Prime Video’nun etkileyici 2023 canlı tenis programı sona eriyor ancak bu, yüksek kaliteli yarışmaların büyük bir porsiyonla devam edeceği anlamına geliyor. Prime üyeleri yakın zamanda Paris Masters ve WTA Finallerini izleyebildi ve şimdi Moselle Open da yayınlanmaya başladı. 2023 […]

Moselle Open 2023 canlı yayını: Moselle Open’ı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

TL;DR: Prime Video, 2023 Moselle Açık’ı canlı yayınlıyor. Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle ücretsiz izleyin.


Prime Video’nun etkileyici 2023 canlı tenis programı sona eriyor ancak bu, yüksek kaliteli yarışmaların büyük bir porsiyonla devam edeceği anlamına geliyor. Prime üyeleri yakın zamanda Paris Masters ve WTA Finallerini izleyebildi ve şimdi Moselle Open da yayınlanmaya başladı.

2023 Moselle Açık’ı dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler bizde mevcut.

Moselle Açık Nedir?

Moselle Açık, kapalı sert kortlarda oynanan profesyonel bir tenis turnuvasıdır. ATP Turunun bir parçasıdır.

Moselle 2023’te ne zaman açılacak?

2023 Moselle Açık, yarışmanın 25. yılıdır. Şu tarihten itibaren gerçekleşiyor: 5 Kasım ile 11 Kasım Fransa’nın Metz kentindeki Arènes de Metz’de.

Moselle Open’ı ücretsiz nasıl izleyebilirsiniz?

Birleşik Krallık ve İrlanda’daki Prime üyeler 2023 Moselle Open’ı Prime Video’da izleyebilir ancak aboneliğe gerek yoktur. Bunun yerine tenis tutkunları, Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle Moselle Open’ı ücretsiz izleyebilir.

2023 Moselle Open’ı İngiltere ve İrlanda dışından ücretsiz izlemek için hayranların bir VPN kullanması gerekecek.

VPN’ler IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu hızlı ve kolay süreç, Prime Video’daki turnuvaya dünyanın her yerinden erişim sağlar:

 1. 30 günlük Amazon Prime denemesine kaydolun (zaten üye değilseniz)

 2. Bir VPN’e abone olun (gibi ExpressVPN)

 3. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 4. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 5. 2023 Moselle Open’ı dünyanın her yerinden Prime Video’yla izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak 2023 Moselle Open’ı Prime Video’da nakit taahhütte bulunmadan izleyebilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değildir ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce turnuvayı yayınlamanız için size yeterli zaman tanır.

Prime Video için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN Dünyanın dört bir yanından ekstra içeriğe erişmek amacıyla coğrafi kısıtlamaları aşmak için çeşitli nedenlerden dolayı en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile 2023 Moselle Açık’ı ücretsiz izleyin.

Teknory