Ücretsiz olarak ITVX engellemesi nasıl kaldırılır

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan ayrıca bir para iade garantisi ile birlikte gelir. ITVX, çok popüler İngiliz şovlarının evidir. aşk adası, […]

Ücretsiz olarak ITVX engellemesi nasıl kaldırılır

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan ayrıca bir para iade garantisi ile birlikte gelir.


ITVX, çok popüler İngiliz şovlarının evidir. aşk adası, artı canlı sporlar, haberler ve çok daha fazlası. İlgilenen yayıncılar için sorun, bu hizmetin yalnızca Birleşik Krallık’ta mevcut olmasıdır. Bunu daha önce duymadık mı?

Tanıdık bir çözüme sahip tanıdık bir akış sorunu. Coğrafi kısıtlamaları aşmak ve dünyanın dört bir yanından içeriğe erişmek için akış dostu bir VPN kullanmanız gerekir.

İngiltere dışından ITVX engellemesi nasıl kaldırılır

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu hızlı ve kolay işlem, ITVX gibi siteleri İngiltere’den bağlandığınızı düşünmeleri için kandırır, yani dünyanın her yerinden en sevdiğiniz programlara erişmeye devam edebilirsiniz.

Bir VPN ile coğrafi kısıtlamaları atlama süreci aslında gerçekten basittir:

  1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

  4. ITVX’i ziyaret edin

  5. Dünyanın her yerinden ITVX’te canlı ve isteğe bağlı içerik izleyin.

ITVX’in engelini kelimenin herhangi bir yerinden güvenilir bir şekilde kaldırabilen bir dizi hizmet vardır, ancak ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) muhtemelen en iyisidir. ExpressVPN, sezgisel bir uygulama ve arayüz, güçlü bağlantı hızları ve aynı anda beş adede kadar bağlantı ile akış için geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim sunar. ExpressVPN ayrıca sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir, bu nedenle verileriniz ve kimliğiniz meraklı gözlerden korunur.

ITVX’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırabilir misiniz?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) ITVX blokesini kaldırdıktan sonra yatırımınızı geri almak için kullanabileceğiniz cömert bir para iade garantisi sunar. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak paranızı tamamen taahhüt etmeden ITVX’in engellemesini kaldırabileceğiniz anlamına geliyor. Bu yöntem, özellikle tatildeyseniz veya iş seyahatindeyseniz işe yarar.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir.

ExpressVPN ile ITVX’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory