Motorola Razr 2023 lansman tarihi, duyurulmadan aylar önce sızıyor

TL;DR Motorola Razr 2023’ün lansman tarihi sızdırıldı. Telefonun Motorola’nın bu yıl planladığı iki katlanabilir telefondan biri olması bekleniyor. Rakip Samsung Galaxy Z Flip 5’in çok önünde başlayabilir. Motorola’nın bu yıl iki yeni katlanabilir telefon piyasaya sürmesi bekleniyor. Bunlardan birinin kod adı Juno, diğerinin ise Venüs olduğu iddia ediliyor. Bu, sadece birkaç gün önce eski, yani […]

Motorola Razr 2023 lansman tarihi, duyurulmadan aylar önce sızıyor

TL;DR

  • Motorola Razr 2023’ün lansman tarihi sızdırıldı.
  • Telefonun Motorola’nın bu yıl planladığı iki katlanabilir telefondan biri olması bekleniyor.
  • Rakip Samsung Galaxy Z Flip 5’in çok önünde başlayabilir.

Motorola’nın bu yıl iki yeni katlanabilir telefon piyasaya sürmesi bekleniyor. Bunlardan birinin kod adı Juno, diğerinin ise Venüs olduğu iddia ediliyor. Bu, sadece birkaç gün önce eski, yani Juno’nun renderlarını paylaşan muhbir Evan Blass’a göre. Şimdi, Blass’ın sızdırılmış telefonun olası lansman tarihi.

Blass’a göre Motorola Razr 2023 olduğuna inanılan telefonun 1 Haziran 2023’te piyasaya çıkması bekleniyor. Juno kod adlı bir cihazın haziran ayında piyasaya çıkması tesadüf değil. Muhtemelen Motorola’nın başından beri amaçladığı şey buydu.

Yeni Razr’ın tüm dış paneli kaplayan devasa bir kapak ekranına sahip olması bekleniyor. Hala selefi ile aynı düzleştirilmiş kapaklı tasarıma sahiptir. Ancak Blass tarafından sızdırılan görüntüler, dış ekran için yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzünü gösteriyor.

Bu arada, Samsung’un kapaklı rakibi Galaxy Z Flip 5’i Ağustos’tan önce piyasaya sürmesi beklenmiyor. Bu genellikle Koreli teknoloji devinin ikinci Unpacked etkinliğini düzenlediği zamandır. Ancak Motorola, Samsung’u yumrukta yenebilse de, Razr 2023’ün yakın zamanda dünya çapında lansmanını beklemiyoruz. 2022 Moto Razr, geçen yıl Ekim ayında, Çin’de piyasaya sürülmesinden neredeyse üç ay sonra yalnızca belirli Avrupa ülkelerine ulaştı.

Bu arada Motorola’nın iddia edilen ikinci katlanabilir telefonu Venus hakkında henüz bir bilgi yok. Razr serisi nihayet daha geleneksel bir Galaxy Z Fold benzeri model ekleyecek mi? Bekleyip görmemiz gerekecek.


Motorola Razr 2023 lansman tarihi, duyurulmadan aylar önce sızıyor

Teknory