HUAWEI’nin yeni saati G-Shock ve Pop Swatch karışımı gibi görünüyor

Kris Carlon / Android Yetkilisi TL;DR HUAWEI yeni akıllı saati Watch GT Cyber’i sergiledi G-Shock saat ve Pop Swatch karışımı gibi görünüyor Watch GT Cyber ​​Avrupa’ya gelmeyecek HUAWEI, MWC 2023’teki sürpriz bir ön incelemede bize yeni Watch GT Cyber’e hızlı bir bakış sundu. Bir tür Frankenstein’ın G-Shock canavarı Pop Swatch ile buluşuyor ve oldukça dikkat […]

HUAWEI’nin yeni saati G-Shock ve Pop Swatch karışımı gibi görünüyor

Kris Carlon / Android Yetkilisi

TL;DR

  • HUAWEI yeni akıllı saati Watch GT Cyber’i sergiledi
  • G-Shock saat ve Pop Swatch karışımı gibi görünüyor
  • Watch GT Cyber ​​Avrupa’ya gelmeyecek

HUAWEI, MWC 2023’teki sürpriz bir ön incelemede bize yeni Watch GT Cyber’e hızlı bir bakış sundu. Bir tür Frankenstein’ın G-Shock canavarı Pop Swatch ile buluşuyor ve oldukça dikkat çekici.

Merkezi disk, G-Shock-esque muhafazasından çıkar (aşağıdaki resme bakın) ve tıpkı eski bir Pop Swatch gibi bir dizi farklı kayışa geçirilebilir. Saat kayışının kendisi muhafaza ile kaynaşmıştır, bu nedenle kayışı değiştirmek için tüm saat muhafazasını değiştirirsiniz. Toplam altı farklı renkte üç kayış stili gördük. Muhtemelen üçüncü taraf aksesuar üreticileri aracılığıyla daha fazlası mevcut olacak ve kendi aksesuarınızı 3D olarak basabilmeniz bile mümkün görünüyor.

Huawei Watch GT Cyber, muhafazadan diskle birlikte

Kris Carlon / Android Yetkilisi

Saat muhafazaları arasında geçiş yaptığınızda, akıllı saatin yeni kayışı algıladığı ve saat yüzünü buna göre değiştirdiği söylendi. Ayrıca kıyafetinizin bir fotoğrafını çekebilir ve saatin, saat kadranınız için eşleşen bir tasarım oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Urban Edition, nanokristal seramik bir çerçeveye ve 316L paslanmaz çelik çerçeveye sahiptir. Sport sürümü, kulağa çok plastik gibi gelen “fiberle güçlendirilmiş kompozit” bir çerçeveyi tercih ediyor.

Yeniliğin ötesinde, bu, normalden daha cesur olsa da, diğer herhangi bir HUAWEI akıllı saatine çok benziyor. HUAWEI Watch GT Cyber, Çin’de, Asya’nın diğer bölgelerinde ve Latin Amerika’da piyasaya sürüldü. HUAWEI, şu anda onu Avrupa’da başlatma planlarının olmadığını garanti ediyor.

GT Cyber’i İzleyin: Sıcak mı değil mi?

118 oy

HUAWEI’nin yeni saati G-Shock ve Pop Swatch karışımı gibi görünüyor

Teknory