Need for Speed ​​Unbound: EA, Bu Hafta Yeni NFS Oyununun Açıklanmasına Yönelik İpuçları Verdi

Bir sonraki Need for Speed ​​oyunu bu hafta açıklanabilir. NFS serisine bir sonraki girişin meşruiyetini sorgulayan bir tweet’e yanıt veren yayıncı, büyük bir duyuruyu ima ederek yan göz emojisini tweetledi. Bu spekülasyon, “Need for Speed ​​Unbound” başlıklı yeni bir girişin 2 Aralık’ta piyasaya sürüleceğini iddia eden gazeteci Tom Henderson’ın daha önceki bir raporunun ardından geldi. […]

Need for Speed ​​Unbound: EA, Bu Hafta Yeni NFS Oyununun Açıklanmasına Yönelik İpuçları Verdi

Bir sonraki Need for Speed ​​oyunu bu hafta açıklanabilir. NFS serisine bir sonraki girişin meşruiyetini sorgulayan bir tweet’e yanıt veren yayıncı, büyük bir duyuruyu ima ederek yan göz emojisini tweetledi. Bu spekülasyon, “Need for Speed ​​Unbound” başlıklı yeni bir girişin 2 Aralık’ta piyasaya sürüleceğini iddia eden gazeteci Tom Henderson’ın daha önceki bir raporunun ardından geldi. Oyun, bir PC sürümünün yanı sıra konsol sürümü için PS5 ve Xbox Series S/X’e özel olacak.

Oyun gazetecisi Jeff Grubb, DevBomb podcast’i, adı, lansman penceresini yeniden onaylayarak ve bu hafta bir açıklamanın yakın olduğunu belirterek. Henderson’a göre orijinal rapor, Need for Speed ​​Unbound, Amerikalı rapçi A$AP Rocky’nin film müziğini içeren yaklaşık 1 dakika 30 saniye uzunluğunda bir fragman alacak. Yaklaşan NFS oyununun ayrıca çok oyunculu odaklı olduğu ve “buluşmalar” adı verilen yeni bir özellik getirdiği söyleniyor. Mod, “insanların haritanın farklı yerlerinde birbirleriyle yarışmalarına” izin verecek – tamamen franchise’a özgü bir mod.

Nisan ayında geri, raporlar ortaya çıktı, yaklaşan Need for Speed ​​Unbound’un anime unsurlarıyla karıştırılmış foto-gerçekçi bir sanat tarzı benimseyeceğini iddia ediyor. “Bir araba reklamı ya da buna benzer bir şey gördüğünüzde ve araba etrafta dolaştığında, ancak ondan sonra çizgi film alevleri ve diğer şeyler uçtuğunda biliyor musunuz? Grubb, birinci sınıf GiantBomb şovunda, istedikleri estetik türü bu,” dedi.

Bu iddialarla uyumlu devam eden çalışma görüntüleri sızdırıldı Bir arabanın dairesel bir engele çarptığını gösteren ve kanatlar ve ölü bir kafatası sembolü gibi arcade tarzı animasyonlu öğelerle sonuçlanan Ağustos ayından itibaren. Başlangıçta, Need for Speed ​​Unbound bir Temmuz gösterimi için ayarlanmıştı, ancak daha somut bir Ekim tarihine ulaşana kadar ertelenmeye devam etti. EA, Şubat ayında NFS geliştirme görevlerini Criterion Games’e geri atadığını duyurdu – en iyi yarış oyunları Burnout serisiyle tanınır.

Yukarıda belirtilen iddialar doğruysa, Need for Speed ​​Unbound’un 2 Aralık’ta PC, PS5 ve Xbox Series S/X’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow