Neil Gaiman, Graveyard Kitap Uyarlamasında Yer Almadı

Neil Gaiman, Disney’in YA romanından esinlenecek olan The Graveyard Book uyarlamasında yer almayacağını açıkladı. Neil Gaiman, yaklaşan tiyatro uyarlamasında yer almadığını açıkça belirtti. Mezarlık Kitabı. Gaiman, sonrasında yaygın bir beğeni konusu oldu. Kum AdamNetflix’teki başarısı. Morpheus’un onlarca yıl kapana kısıldıktan hemen sonra Rüyalar diyarını kurmaya çalışmasının ardından anlatılan hikaye, Gaiman’ın bir yapımcı ve yaratıcı olarak […]

Neil Gaiman, Graveyard Kitap Uyarlamasında Yer Almadı

Neil Gaiman, Disney’in YA romanından esinlenecek olan The Graveyard Book uyarlamasında yer almayacağını açıkladı.


Neil Gaiman, yaklaşan tiyatro uyarlamasında yer almadığını açıkça belirtti. Mezarlık Kitabı. Gaiman, sonrasında yaygın bir beğeni konusu oldu. Kum AdamNetflix’teki başarısı. Morpheus’un onlarca yıl kapana kısıldıktan hemen sonra Rüyalar diyarını kurmaya çalışmasının ardından anlatılan hikaye, Gaiman’ın bir yapımcı ve yaratıcı olarak hünerini kanıtladı ve dizi, Netflix için dünyayı kasıp kavuran büyük bir hit oldu. karanlık anlatısı ve gerçekçi bir şekilde ürkütücü ama çekici bir dünya inşası.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Süre Kum Adam Onun desteğiyle iyi çalışan Gaiman, yapımda yer almayacak. Mezarlık Kitabı2009 yılından bu yana çeşitli gelişimsel belirsizlik içinde olan film. Neverland’i BulmakMarc Forster, tarafından açıklandığı gibi, kaynak yazarına dönmeyecek. Gaiman bir hayranın Tumblr’daki uyarlamayla ilgili sorusuna yanıt olarak. Gaiman’ın aşağıda ne söylediğine bakın:

Bildiğim her şeyi biliyorsun. Ve hayır, kontrol veya söz yok. Parmaklar geçti, eğer yaparlarsa, bu iyi.

İlgili: Her Neil Gaiman Uyarlaması


Mezarlık Kitabı Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Mezarlık Kitabı

Mezarlık Kitabı Gaiman’ın 2008 tarihli genç yetişkin romanından uyarlanacak olan film, yeni yetim kalan Kimse “Bod” Owens’ın bir mezarlıkta bir grup dünya dışı yaratık tarafından evlat edinilmesinin ardından maceralarını konu alıyor. Bunda ısrar eden Gaiman Kum Adam bir akış şovu olması gerektiği fikriyle kabul ettiğini ifade etti. Mezarlık Kitabı tekil bir film olacak ama en akıllıca karar olmayabilir. Kitabın, Bod’u hayatının on yılı boyunca takip ettiğini düşünürsek, anlatılabilecek çok fazla hikaye olduğu için film, projeyi uyarlamak için zor bir ortam olabilir.

Henry Selick (Noel öncesi kabus) başlangıçta projeyi yönetmeyi amaçlıyordu, ancak yapım sorunları, Selick’in filmden ayrılması ve birbirini izleyen bir dizi yazarla birlikte imza atması ve kısa bir süre sonra çekip gitmesi ve filmi mutlak bir belirsizlik içinde bırakması anlamına geliyordu. Gaiman için biraz hayal kırıklığı var gibi görünse de, işin içine girememiş olması iyi bir şey olabilir. Gaiman tamamen bağlı olamayacak kadar meşgul olabilir Mezarlık Kitabıözellikle oluşturmakla ilgilendiği için Kum Adam Johanna Constantine hakkında yan ürün. Daha fazla bölüm ile Kum Adam ve İyi Omens 2. sezon yolda, Gaiman tabağında bir film olmadan yeterince meşgul olacak.

Yaklaşan yineleme Mezarlık Kitabı David Magee tarafından yazılacak (Pi’nin Yaşamı) ve yönetmenliğini Marc Foster’ın (Neverland’i Bulmak), ancak projenin tamamlanıp tamamlanmadığı görülmeye devam ediyor. Şu anda yapımcıların ne zaman oyuncu kadrosu aramaya başlayacağına dair bir güncelleme yok, bu da prodüksiyonunda büyük bir adım olacak. Yine de, Gaiman’dan ilham alan bir projenin, özellikle Gaiman’ın daha fazla bölüm almak için verdiği mücadeleden sonra, geliştirme sürecinden geçmek için mücadele etmesi çok alışılmadık bir durum değil. Kum Adam Netflix tarafından yeşil ışık yakıldı. Şansla, Mezarlık Kitabı bundan sonra daha sorunsuz bir geliştirme süreci olacak.

Devamı: Filmler ve TV’deki Her Neil Gaiman CameoKaynak: neil gaiman / Tumblr

Teknory