Netflix, Castlevania Yapımcısı Adi Shankar’ın Devil May Cry Animesine İlk Bakışını Ortaya Çıkardı

Netflix ilk görünümünü açıkladı Şeytanlar da ağlar anime dizisi yakında abonelik yayın hizmetine gelecek. İlk kez 2018’de duyurulan film, Capcom, Studio Mir ve Netflix tarafından geliştiriliyor. Castlevania yönetici yapımcı Adi Shankar. netflix duyuruldu Bu anime bugün, iki markalı tabancasıyla kurşun sıkarken kılıçla ölme tehlikesinden kaçan Dante’ye ilk bakışımızı veren kısa bir tanıtım fragmanıyla birlikte geliyor. […]

Netflix, Castlevania Yapımcısı Adi Shankar’ın Devil May Cry Animesine İlk Bakışını Ortaya Çıkardı

Netflix ilk görünümünü açıkladı Şeytanlar da ağlar anime dizisi yakında abonelik yayın hizmetine gelecek. İlk kez 2018’de duyurulan film, Capcom, Studio Mir ve Netflix tarafından geliştiriliyor. Castlevania yönetici yapımcı Adi Shankar.

netflix duyuruldu Bu anime bugün, iki markalı tabancasıyla kurşun sıkarken kılıçla ölme tehlikesinden kaçan Dante’ye ilk bakışımızı veren kısa bir tanıtım fragmanıyla birlikte geliyor. Teaser’da gördüğümüz kısa animasyon parçacıkları tıpkı Netflix’teki gibi harika görünüyor Castlevania dizi ve gelecek Castlevania: Gece anime ve aşağıda kendiniz kontrol edebilirsiniz:

Netflix, bugünkü teaser’ı “SSStylish ilk bakış” olarak nitelendirmesine rağmen dizi hakkında çok az şey açıkladı. Netflix’in yayın tarihi yok Şeytanlar da ağlar ancak Netflix yakında geleceğini söylüyor.

Bu arada oku oyun Bilgilendiricisi Devil May Cry 5’i inceleyin ve ardından Netflix’in bu fragmanını izleyin Castlevania: Gece daha sonrasında.


Bu Devil May Cry animesinde ne görmeyi umuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow