Netflix, Jason Sudeiki’nin Kazanan Bir Komedisini Eklediğini Duyurduğu İçin Yuhalandı

Warner Bros. Pictures aracılığıyla görüntü ile büyük galibiyetinden geliyor Ted Kement, Jason Sudeikis adı internette dolaşırken spot ışıklarının tadını çıkarıyor. Netflix başrolde oynadığı hayranların favorisi bir filmi geri getirerek bundan faydalanacaklarını düşündüler, ancak müşteriler akış platformuna barış teklifinin abonelerine yaptığı en son ihaneti onarmak için hiçbir şey yapmadığını bilmesini sağladığı için bu geri tepiyor. Ne […]

Netflix, Jason Sudeiki’nin Kazanan Bir Komedisini Eklediğini Duyurduğu İçin Yuhalandı

Warner Bros. Pictures aracılığıyla görüntü

ile büyük galibiyetinden geliyor Ted Kement, Jason Sudeikis adı internette dolaşırken spot ışıklarının tadını çıkarıyor. Netflix başrolde oynadığı hayranların favorisi bir filmi geri getirerek bundan faydalanacaklarını düşündüler, ancak müşteriler akış platformuna barış teklifinin abonelerine yaptığı en son ihaneti onarmak için hiçbir şey yapmadığını bilmesini sağladığı için bu geri tepiyor.

Ne zaman Ted Kement görünürde bir gelecek ya da yan ürün vaadi olmadan sona erdi, hayranlar kayboldu çünkü izleyicileri farklı açılardan çeken ve bir bölümden diğerine ilgi duymalarını sağlayan bir şovdu. Doldurulması gereken bu boşlukla Netflix, 2013’ün hit komedisini ekleyerek dizinin yıldızına olan tüm kalan sevgiyi nakite çevirebileceğini düşündü. Biz Millerizbaşrollerini Jennifer Anison, Emma Roberts ve Will Poulter’ın yanı sıra Sudeikis’in paylaştığı , bir kez daha kadrosunda

Ne yazık ki izleyiciler, yayıncının insanların Netflix hesaplarını evlerinin dışında paylaşmalarını engelleyen yeni şifre politikasına hâlâ öfkeli. Netflix hesapları, abone kendi üyeliğine ek olarak başka bir üyelik için ödeme yapmak istemediği sürece artık farklı haneler tarafından paylaşılamaz. Akış platformu yalnızca tek bir yerde kullanılabilir, yani aynı evin ayrı odaları uygundur ancak aynı durum sokağın aşağısındaki komşu veya başka bir eyaletteki aile üyesi için geçerli olmayacaktır.

Yani, bu çok aşikar kargaşanın ortasında, Netflix eklediği duyurusu ile küstah olmaya çalıştığında Biz Milleriz kitaplığına, “paçavralar” olması gerektiği konusunda hızla bilgilendirildi.

Ah, dahası var…

Netflix, şifre kısıtlaması nedeniyle kaç abone kaybettiğini henüz açıklamasa da, yayıncıyı devre dışı bırakma hissiyatı şimdiden çok görünür durumda.

Bazıları yardım edemedi ama kendi sözleriyle geri döndüğü için Netflix ile alay etti.

devlet adamı akış platformunun, geçen yıl sahip olduğu sayıdan 200.000 daha az olan 74.4 milyon aboneye sahip olduğunu bildirdi. Parola politikasına verilen bu tepki kitlesel bir göçe neden olursa, şirket politikasını yeniden düşünmek isteyebilir.

Kararları için olumsuz geri bildirim almak Netflix için yeni bir şey değil çünkü yayıncı, devam eden sevilen dizileri iptal etme serisi ışığında dizilerin “öleceği” yer olarak taçlandırıldı. Ancak, ilk etapta kışkırttığı kaosun ortasında abone kaybetmeye devam ettiği için, bir kez olsun sessiz bir iç gözlem yapmak Netflix’e iyi gelir.

Yazar hakkında

michael allen

michael allen

WGTC’de Katkıda Bulunan Yazar olan Michael Allen, her ikisi de Amazon’da bulunan “The Deeper Dark” ve “A River in the Ocean” kitaplarının yazarıdır. “The Deeper Dark” şu anda Apple Books’ta da mevcut. Şu anda yapımcı/yönetmen Anton Jokikunnas için uzun metrajlı bir casus drama yazmak üzere sözleşmesi var.

Teknory