Kingmakers, Orta Çağ Savaşını İnanılmaz Bir Değişiklikle Getiriyor

Bazıları Kingmakers’ın ilk klibine bakabilir ve ne bekleyeceklerini zaten bildiklerini düşünebilir: geniş savaş alanlarında orta çağ ordularına komuta ettiğiniz taktiksel savaşlar. Ve bu kısmen doğrudur. Ancak Redemption Road Games’in bu yeni oyunu beklenmedik ve kesinlikle saçma bir gelişmeyi içeriyor. Fragmanın kendi adına konuşmasına izin vereceğiz. Kingmakers’da gelecekte ölmekte olan bir dünyadan bir askeri kontrol ediyorsunuz. […]

Kingmakers, Orta Çağ Savaşını İnanılmaz Bir Değişiklikle Getiriyor

Bazıları Kingmakers’ın ilk klibine bakabilir ve ne bekleyeceklerini zaten bildiklerini düşünebilir: geniş savaş alanlarında orta çağ ordularına komuta ettiğiniz taktiksel savaşlar. Ve bu kısmen doğrudur. Ancak Redemption Road Games’in bu yeni oyunu beklenmedik ve kesinlikle saçma bir gelişmeyi içeriyor.

Fragmanın kendi adına konuşmasına izin vereceğiz.

Kingmakers’da gelecekte ölmekte olan bir dünyadan bir askeri kontrol ediyorsunuz. Şimdiki zamanınızı kurtarmak için, daha sonraki bir kıyameti önlemek amacıyla savaşın gidişatını değiştirmek amacıyla 500 yıl öncesine, Orta Çağ İngiltere’sine seyahat etmelisiniz.

Kahramanın ortama uyum sağlamayı hiç düşünmediği açıkça görüldüğünden, saldırı tüfekleri, pompalı tüfekler, el bombası fırlatıcıları, zırhlı araçlar ve hatta bu şövalyeleri Camelot’a geri göndermek için helikopterler gibi modern silahlarla tamamen kuşanmış olarak gelir. Çeşitli birimlere komutlar vermek için uzaklaştırılmış RTS tarzı görünüm ve daha aksiyon odaklı üçüncü şahıs atışları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapan oynanışla kendi orta çağ ordunuzu yöneteceksiniz.

Redemption Road Games, Kingmaker’ın ordularının yeni nesil, çok iş parçacıklı bir yapay zeka tarafından tamamen simüle edildiğini belirtiyor. Bu, çetelerin hayata geçirilmesine yardımcı olan prosedürel olarak oluşturulmuş bir animasyon sistemi ile gelişmiş yol bulma, karar verme ve hatta bir sadakat sistemi yürütmelerine olanak tanıyor. Kingmakers ayrıca üç oyuncuya kadar ortak çalışma özelliğine sahiptir. Her müttefik kendi ordusuna, düşman kalelerini devirmek veya dost kaleleri savunmak için birlikte çalışmasını emreder.

Redemption Road Games, bir X gönderisinde son beş yıldır Kingmakers üzerinde çalıştığını belirtiyor. Vahşi görünüyor ve kesinlikle canlandırıcı bir konsept. Umarız göründüğü kadar eğlencelidir ve bu yıl Steam aracılığıyla PC’ye ne zaman çıkacağını öğreneceğiz.

Teknory