Netflix şovunda Çarşamba Addams kaç yaşında?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-30T17:57:02 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-30T17:57:10 Çarşamba Addams’ın yaşı kaç? Çarşamba, Netflix’teki yeni Addams Ailesi spinoff’u, ancak Jenna Ortega’nın baş karakteri kaç yaşında? Addams Ailesi’nin ünvanlı kızına odaklanan yeni dizi Çarşamba, geçen hafta akış platformuna düştüğünden beri Netflix’te bir numara oldu. Netflix tarafından paylaşılan rakamlara göre, 50 milyondan fazla hane ilk haftasında 341,23 […]

Netflix şovunda Çarşamba Addams kaç yaşında?

Yayınlanan: 2022-11-30T17:57:02

Güncellenmiş: 2022-11-30T17:57:10

Çarşamba Addams’ın yaşı kaç? Çarşamba, Netflix’teki yeni Addams Ailesi spinoff’u, ancak Jenna Ortega’nın baş karakteri kaç yaşında?

Addams Ailesi’nin ünvanlı kızına odaklanan yeni dizi Çarşamba, geçen hafta akış platformuna düştüğünden beri Netflix’te bir numara oldu.

Netflix tarafından paylaşılan rakamlara göre, 50 milyondan fazla hane ilk haftasında 341,23 milyon saat kaydederek Stranger Things Sezon 4’ü geride bıraktı.

Çarşamba Sezon 2 ile ilgili merakın ortasında hayranlar merak ediyor olabilir: Netflix şovunda Çarşamba Addams kaç yaşında?

Çarşamba Addams’ın yaşı kaç?

Çarşamba Addams 16 yaşında Netflix dizisinde ve gerçek hayatta 20 yaşında olan Jenna Ortega tarafından canlandırılmıştır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu yılın başlarında Ti West’in X ve Scream 5 filmlerinde rol alan Ortega, korku sahnesinde yükselen bir yıldız. 2023’te burada hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz Scream 6 için geri dönecek.

Jenna Ortega, Tim Burton'ın Çarşamba Netflix dizisindeNetflix

1960’ların orijinal TV dizisinde Çarşamba sadece altı yaşındaydı. Sırasıyla 1991 ve 1993’te vizyona giren Addams Ailesi ve Addams Ailesi Değerleri filmlerinde 13 yaşında olduğuna inanılıyor, bir yıl ver ya da al ve yeni şovda da yer alan Christina Ricci tarafından canlandırılıyor.

Dizinin resmi özeti şöyle: “Dizi, Çarşamba Addams’ın Nevermore Academy’de öğrenci olduğu yıllarını anlatan, doğaüstü bir şekilde aşılanmış bir gizem dizisi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Çarşamba günkü gelişen psişik yeteneğinde ustalaşma, yerel kasabayı terörize eden canavarca bir öldürme çılgınlığını engelleme ve 25 yıl önce anne babasını karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri – tüm bunları yaparken Nevermore’daki yeni ve çok karmaşık ilişkilerinde geziniyor.”

Çarşamba incelememizi buradan okuyabilir ve 2. Sezon hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Teknory