Aşırı R Dereceli Bir Devam Filmi, Disney Plus’ta Her Şeyi Duvara Atıyor

20th Century Fox aracılığıyla Yaratıcı özgürlük hem bir lütuf hem de bir lanet olabilir, ancak Matthew Vaughn’un gişe rekorları kıran bir devam filmi yaratmaya geldiğinde bölünmenin hangi tarafına eğildiğini anlamak zor değil. Kingsman: Altın Çember. Sıradışı casusluk serisindeki ikinci taksit, 411 milyon doları aştıktan sonra selefine kıyasla neredeyse aynı gişe rekorunu kırmış olabilir, ancak çarklar […]

Aşırı R Dereceli Bir Devam Filmi, Disney Plus’ta Her Şeyi Duvara Atıyor

20th Century Fox aracılığıyla

Yaratıcı özgürlük hem bir lütuf hem de bir lanet olabilir, ancak Matthew Vaughn’un gişe rekorları kıran bir devam filmi yaratmaya geldiğinde bölünmenin hangi tarafına eğildiğini anlamak zor değil. Kingsman: Altın Çember.

Sıradışı casusluk serisindeki ikinci taksit, 411 milyon doları aştıktan sonra selefine kıyasla neredeyse aynı gişe rekorunu kırmış olabilir, ancak çarklar çoktan sallanmaya başlamıştı. film, çirkin olmak için çok uğraşıyormuş gibi geldi ve bu kendine düşkünlük, akılda tekrar eden bir sorun haline geldi ve 141 dakikalık çalışma süresinde popo uyuşturdu.

kingsman-the-altın-çember
20th Century Fox aracılığıyla

Adil olmak, Altın Çember selefi yapan sürpriz unsurunu kaybetmişti Gizli Servis böylesine temiz bir nefes, bu yüzden Vaughn’un bariz karşı noktası, katıksız aşırılık açısından beş parasız kalmasıydı. Bazıları indi, çoğu inmedi ve her zaman çok fazla şey oluyordu. Mutfak lavabosu yaklaşımı nadiren işe yarıyor ve prequel’e kayıtsız tepki Kralın Adamı tüm evrenin gazının bitiyor olabileceğini ima ediyor.

Ne olursa olsun, Taron Egerton’ın Eggsy’si için ikinci sınıf gezisi, koşup platformun dünya çapındaki izleme listesine geri döndükten sonra Disney Plus aboneleri arasında çok popüler olduğunu kanıtlıyor. FlixPatrol. Hangi sahneden bahsettiğimize bağlı olarak duyulara hem en iyi hem de en kötü şekilde bir saldırı, arada bir nefes almak için durmak, nihai ürüne çok fayda sağlayabilirdi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow