Netflix, Tomb Raider: The Legend of Lara Croft Animasyon Dizisinin Fragmanını Yayınladı

Netflix, 2021 yılında Lara Croft’un başrolde olduğu animasyonlu bir Tomb Raider dizisi geliştirdiğini duyurmuştu. Kısa bir süre sonra Netflix, bu yılki diziden Grace olarak tanıyabileceğiniz Hayley Atwell’in İmkansız Görev: Ölümcül Hesaplaşma ya da Marvel Sinematik Evreni’ndeki Peggy Carter olarak dizide Lara Croft’u seslendirecekti. Netflix bugün diziye ilk bakışımızı yayınladı. Tomb Raider: Lara Croft’un Efsanesi. Dizinin […]

Netflix, Tomb Raider: The Legend of Lara Croft Animasyon Dizisinin Fragmanını Yayınladı

Netflix, 2021 yılında Lara Croft’un başrolde olduğu animasyonlu bir Tomb Raider dizisi geliştirdiğini duyurmuştu. Kısa bir süre sonra Netflix, bu yılki diziden Grace olarak tanıyabileceğiniz Hayley Atwell’in İmkansız Görev: Ölümcül Hesaplaşma ya da Marvel Sinematik Evreni’ndeki Peggy Carter olarak dizide Lara Croft’u seslendirecekti. Netflix bugün diziye ilk bakışımızı yayınladı. Tomb Raider: Lara Croft’un Efsanesi.

Dizinin ne zaman bekleneceğine dair bir bilgi yok ancak Netflix, yakında abonelik yayın hizmetine geleceğini söylüyor.

Aşağıdan Tomb Raider: The Legend of Lara Croft teaser fragmanına göz atın:

Yukarıdaki teaser’da da görebileceğiniz gibi, Lara Croft’un bu yorumu, görünüşe göre 2018’deki Shadow of the Tomb Raider ile sonuçlanan son Crystal Dynamics Tomb Raider yeniden başlatma üçlemesini takip ediyor. 2021 yılında Netflix, Atwell’in dizideki rolünü açıkladığında dizinin bu üçlemedeki olaylardan sonra geçeceğini doğrulamıştı. Bu teaser’a bakınca durumun böyle olup olmadığını söylemek zor. Ama öyle görünüyor ki, bunu öğrenmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Tomb Raider: Lara Croft’un Efsanesi yakında Netflix’e gelmesi bekleniyor.

Bu arada Netflix’in tanıtım fragmanına göz atın Şeytanlar da ağlar anime serisi de bugün yayınlandı. Yeni Tomb Raider oyunları açısından ilk üç PlayStation 1 oyunu gelecek yıl yeniden düzenlenecek.


Bu seri için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory