Netflix’in A-Liste Sıradanlıktaki Son Alıştırması 50 Ülkede 1 Numarayı Kaptı

Netflix aracılığıyla Netflix’in yüksek profilli orijinal çıktılarının çoğunluğuyla ilgili en sinir bozucu şeylerden biri, büyük çoğunluğun tamamen aynı formülü izlemesidir. Siz insanlar en yenisi – ama kesinlikle sonuncusu değil – tanıdık bir çığır açmak için. Akış hizmeti, yetenekli film yapımcıları, kreatifler ve oyunculardan oluşan bir ekibe yüklü miktarda para ayırır, onlara istedikleri filmi sunma özgürlüğü […]

Netflix’in A-Liste Sıradanlıktaki Son Alıştırması 50 Ülkede 1 Numarayı Kaptı

Netflix aracılığıyla

Netflix’in yüksek profilli orijinal çıktılarının çoğunluğuyla ilgili en sinir bozucu şeylerden biri, büyük çoğunluğun tamamen aynı formülü izlemesidir. Siz insanlar en yenisi – ama kesinlikle sonuncusu değil – tanıdık bir çığır açmak için.

Akış hizmeti, yetenekli film yapımcıları, kreatifler ve oyunculardan oluşan bir ekibe yüklü miktarda para ayırır, onlara istedikleri filmi sunma özgürlüğü verir ve ardından eleştirmenler tarafından geniş çapta paniğe kapılırken boş boş oturur. Katılan isimlerle bile, Siz insanlar sıradanlıkta başka bir yıldızlarla dolu alıştırmadan başka bir şey değildir.

Yönetmen Kenya Barris, ortak yazar ve yıldız Jonah Hill, Eddie Murphy, Nia Long, David Duchovny, Julia Louis-Dreyfus, Lauren London ve daha fazlasının bir araya gelmesiyle keskin ve keskin bir komedi sunabileceğini düşünürdünüz. özellikle hikaye büyük ölçüde ailesel ve toplumsal dinamikler etrafında döndüğünde söylenecek çok şey var.

lauren-london-jonah-hill-siz-insanlar
Jonah Hill ve Lauren London, You People’da Ezra ve Amira rolünde.

Bunun yerine, Siz insanlar sadece yüzde 46’lık bir Rotten Tomatoes puanı ile karşılandı ve daha bağışlayıcı kullanıcı puanı bile orta halli bir yüzde 49 ile biraz daha yüksek. Ve yine de, büyük bir platformda büyük isimlerle uğraştığımız için, film kaçınılmaz olarak küresel en çok izlenen listelerin en üstüne yükseldi.

Başına FlixPatrol, Siz insanlar dün çıkışından bu yana 51 ülkede bir anda en çok izlenen film oldu ve toplamda 81 ülkede İlk 10’a girdi. Bunlar, bir Netflix özelinden beklediğimiz türden rakamlar, ancak verileri daha düzenli bir şekilde eşleştirebilen son ürünün kalitesini tercih ederdik.

Teknory