Netflix’te en iyi teklifi nasıl elde edebilirim?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN Netflix gibi yayın platformlarında anlaşmaları güvence altına almak için en iyi hizmettir. VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu basit süreç çoğunlukla dünyanın dört bir yanından akış içeriğine erişmek için kullanılır, ancak bu hack’i kullanmayı düşünmenin başka bir nedeni daha var: ürün ve […]

Netflix’te en iyi teklifi nasıl elde edebilirim?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN Netflix gibi yayın platformlarında anlaşmaları güvence altına almak için en iyi hizmettir.


VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu basit süreç çoğunlukla dünyanın dört bir yanından akış içeriğine erişmek için kullanılır, ancak bu hack’i kullanmayı düşünmenin başka bir nedeni daha var: ürün ve hizmetlerle ilgili anlaşmaları güvence altına almak.

Başka bir ülkeden bağlanıyormuşsunuz gibi göstererek o lokasyondaki en iyi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu yöntem Netflix’e kaydetmek için bile kullanılabilir.

Netflix’te en iyi teklifi nasıl elde edebilirim?

Netflix dünyadaki en popüler yayın platformlarından biridir, dolayısıyla ücretlerin tüm ülkelerde oldukça tutarlı olmasını bekleyebilirsiniz. Ama durum böyle değil. İsviçre’de aylık aboneliğin maliyeti 10 doların üzerindeyken, Arjantin’de aynı planın fiyatı yaklaşık 4 dolardır. Bu çok büyük bir farktır ve abonelerin tasarruf etmek için VPN kullanmayı düşünmelerinin nedeni de budur.

Bir VPN kullanarak dijital konumunuzu gizleyebilir ve Netflix’te daha iyi bir anlaşmaya sahip bir yerde bulunan bir sunucuya bağlanabilirsiniz:

  1. Bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

  2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Arjantin veya Türkiye’deki (Netflix fiyatlarının düşük olduğu) bir sunucuya bağlanın

  4. Netflix’e abone olun ve kaydedin

Buradaki önemli nokta, en iyi VPN’lerin ücretsiz olmamasıdır. Ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunuyor. Bu tekliflerden yararlanarak, Netflix’te paranızı tamamen taahhüt etmeden en iyi teklifi güvence altına alabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce abone olmanız için size zaman kazandırır.

Netflix için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN akış için en iyi hizmettir. Bu en ucuz seçenek olmasa da kullanıcılar yayın dostu özelliklere ve para iade garantisine sahip oluyor:

  • 94 ülkedeki sunucular

  • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

  • Kesin kayıt tutmama politikası

  • Ara belleğe alma gerektirmeyen yüksek akış hızları

  • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

  • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlıyor. Oldukça indirimli olan bu plan, ekstra üç ay ve bir yıllık sınırsız bulut yedeklemesini ücretsiz olarak sunuyor. Tüm abonelere ayrıca 30 günlük para iade garantisi verilir.

ExpressVPN ile Netflix’te en iyi teklifi güvence altına alın.

Konular
Siber Güvenlik Yayını

Teknory