Bir genç için hediye alışverişi? 100 doların altında bir fiyata bu dönüşen insansız hava aracı ve motosiklet hibridini düşünün.

TL;DR: 15 Kasım’dan itibaren İkisi Bir Arada Katlanabilir Çok İşlevli Quadcopter’e sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 149,99 $ yerine sadece 99,99 $’a — bu %33’lük bir indirimdir. Tatil alışveriş listenizde bir drone olabilir, ancak pilotun yaşına ve deneyim düzeyine uygun bir drone aldığınızdan emin olmanız önemlidir. Piyasada çok sayıda yüksekten uçan, hiper manevra kabiliyetine sahip… Okumaya devam et Bir genç için hediye alışverişi? 100 doların altında bir fiyata bu dönüşen insansız hava aracı ve motosiklet hibridini düşünün.

Bir genç için hediye alışverişi?  100 doların altında bir fiyata bu dönüşen insansız hava aracı ve motosiklet hibridini düşünün.

TL;DR: 15 Kasım’dan itibaren İkisi Bir Arada Katlanabilir Çok İşlevli Quadcopter’e sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 149,99 $ yerine sadece 99,99 $’a — bu %33’lük bir indirimdir.


Tatil alışveriş listenizde bir drone olabilir, ancak pilotun yaşına ve deneyim düzeyine uygun bir drone aldığınızdan emin olmanız önemlidir. Piyasada çok sayıda yüksekten uçan, hiper manevra kabiliyetine sahip quadcopter var, ancak bazıları genç kullanıcılar için biraz yoğun olabilir. İkisi Bir Arada Katlanabilir Çok İşlevli Quadcopter eğlenceli, güvenli bir başlangıç ​​drone’dur(yeni bir sekmede açılır) 14 yaş ve üstü pilotlar için ve 99,99 $ karşılığında satışta.

Uçabilen, fotoğraf çekebilen ve dönüşebilen bir drone

Bu katlanabilir quadcopter sadece hava için yapılmadı. Hızlı küçük bir insansız hava aracından hızlı, uzaktan kumandalı bir motosiklete geçmek sadece bir dakikanızı alır. Drone modunda, kullanıcılar dengeli ve çevik bir uçuş için uzaktan kumandayı ve yerçekimi sensörünü kullanabilir.

Kontrol, uçuşunuzun dağınık bir şekilde başlaması veya bitmesi riskini atlamak için kalkış ve iniş için bir düğmeye sahiptir. Havalandıktan sonra kontrolör yukarı, aşağı, ileri ve geri hareket etmenizi sağlar. HD kamerayı kullanarak ilk uçuşunuzdan bazı fotoğraflar çekmeyi unutmayın(yeni bir sekmede açılır), quadcopter’in önüne yerleştirilmiştir. Ayrıca uçuşunuzun canlı görüntüsü ve dokunmatik kontroller için akıllı telefonunuzu bağlayabilirsiniz.

Uçmak için çok rüzgarlıysa veya keşfedilecek eğlenceli bir alanınız varsa, drone’u motosiklet moduna alın ve heyecan verici ama kontrol edilebilir hızlarda dönün. Gidonu bile var ve tıpkı bir oyuncak motosiklet gibi görünüyor. Lastiklerin içine gizlenmiş zarif pervaneler, bisikletinizin aslında bir quadcopter olduğunun tek işaretidir. Sadece nereye sürdüğünüze dikkat edin: Motosiklet, bir insansız hava aracı gibi otomatik olarak geri dönemez.

Gençler için uygun fiyatlı ve heyecan verici bir hediye

Bir genç için hediye alışverişi yapmak her zaman kolay değildir, bu yüzden onlara içlerindeki heyecanlı çocuğu tekrar ortaya çıkaracak bir şey alın. Sınırlı bir süre için İkisi Bir Arada Katlanabilir Çok İşlevli Quadcopter’i edinin(yeni bir sekmede açılır) 99,99 $ (kayıtlı 149 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory