Nia DaCosta, ‘Harikalar’ı Yönetmenin Zorluklarını Açıklıyor

IMDb için Corey Nickols/Getty Images tarafından fotoğraf Harikalar yönetmen Nia DaCosta, yalnızca büyük bütçeli bir süper kahraman devam filmini değil, MCU’daki birkaç farklı franchise’ın devamı olarak hizmet eden bir süper kahraman devam filmini yönetmenin ne kadar yüksek bir baskı olduğunu ortaya koyuyor. We Got This Covered, Birleşik Krallık’ta Glastonbury’de “Sinema Nasıl Kurtarılır” adlı bir panelde […]

Nia DaCosta, ‘Harikalar’ı Yönetmenin Zorluklarını Açıklıyor

IMDb için Corey Nickols/Getty Images tarafından fotoğraf

Harikalar yönetmen Nia DaCosta, yalnızca büyük bütçeli bir süper kahraman devam filmini değil, MCU’daki birkaç farklı franchise’ın devamı olarak hizmet eden bir süper kahraman devam filmini yönetmenin ne kadar yüksek bir baskı olduğunu ortaya koyuyor.

We Got This Covered, Birleşik Krallık’ta Glastonbury’de “Sinema Nasıl Kurtarılır” adlı bir panelde konuşan DaCosta’nın yaptığı alıntıyı özel olarak ortaya çıkarabilir. Kibar Toplum yönetmen Nida Manzoor. DaCosta, WGTC’den David James, başlangıçta WGTC’yi yönetme konusunda tereddüt ettiğini açıkladığında seyirciler arasındaydı. Kaptan hayret devamı

David James’in fotoğrafı.

“Komik çünkü temelde […] Bunu ilk duyduğumda, sanki, oh, Kaptan Marvel 2…Ben de ‘ah, bilirsin, o gerçekten benim kızım değil belki o kadar ama ben kesinlikle, Marvel’ı seviyorum’ gibiydim. Öyleyse, bakalım başka neler oluyor.’

“Ve sonra, en sevdiğim karakterlerden biri olan ‘Kaptan Marvel ve Bayan Marvel’ gibiler, çizgi roman ilk çıktığında onu okurdum. Ve Monica Rambeau. Ve Teyonah ile çalıştım [Parris] Açık Şeker adam ve ben de ‘iyi, iyi, iyi’ gibiydim. Ve ben de üzerine atıldım ve şükürler olsun ki anladım.

“Ama bu toplantıyı Kevin ile yaptım. [Feige] “Aslında, bu beş şeyin devamı niteliğinde.” Ben de ‘Bu korkunç derecede zor işe nasıl girdim?’ Sanki ‘aman tanrım, yardım et bana’ gibi. Ama evet, beş şeyin devamı olduğu için eğlence faktörü çok yüksek olmalı. Bu yüzden harika bir iş ama çok stresli.”

Dürüst olmak gerekirse, ben de bir Marvel hayranı olarak oldukça heyecanlıyım. Harikalar10 Kasım’da vizyona giren 2019’ları pek sevmesem de Kaptan Marvel, Brie Larson’ın filmdeki varlığından hala keyif aldım. Ve sadece o filmin değil, mükemmel Disney Plus şovlarının devamı niteliğinde olacak olması Bayan Marvel Ve WandaVision kesinlikle bir kutlama sebebidir. Ayrıca, DaCosta’nın Şeker adam remake bence mutlak bir beceriksizdi.

Daha sonra aynı panelde DaCosta, birlikte çalışmanın nasıl bir şey olduğunu da belirtti. Bayan Marvel yıldızı Iman Vellani ve yönetmen Martin Scorsese’nin Marvel filmleriyle ilgili açık sözlü sorunu hakkındaki düşünceleri, bu yüzden gelecek hikayeler için sitemizi tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Yazar hakkında

Danny Peterson

Danny Peterson

Danny Peterson, WGTC için eğlence haberlerini ele alıyor ve daha önce barınma, evsizlik, koronavirüs pandemisi, tarihi 2020 Oregon orman yangınları ve ırksal adalet protestoları hakkında yazmaktan keyif alıyor. Aslen Juneau, Alaska’dan olan Danny, Güneydoğu Alaska Üniversitesi’nden İngiliz Edebiyatı alanında lisans derecesi ve Oregon Üniversitesi’nden Multimedya Gazeteciliği alanında yüksek lisans derecesi aldı. The Portland Observer için yazdı, KOIN 6 News’te dijital işletme muhabiri olarak çalıştı ve ödüllü ‘Escape from Eagle Creek’ belgeselinin ortak yapımcısıdır.

Teknory