Nicolas Cage, Kariyerini David Bowie’nin Tavsiyesine Nasıl Dayandığını Açıklıyor

Nicholas Kafesi pek çok ikonik filmde yer aldı – Ridgemont Lisesi’nde Hızlı Zamanlar ve Con Air ile Yüz/Kapalı ve Ulusal hazine – ve şimdiye kadar oynadığı her karakteri kendine ait yaptı. Peki ne yapar David Bowie bunların herhangi biriyle ilgisi var mı? Görünüşe göre uzun zaman önce Cage, Bowie’den tavsiye isteme şansı bulmuştu ve bu, […]

Nicolas Cage, Kariyerini David Bowie’nin Tavsiyesine Nasıl Dayandığını Açıklıyor

Nicholas Kafesi pek çok ikonik filmde yer aldı – Ridgemont Lisesi’nde Hızlı Zamanlar ve Con Air ile Yüz/Kapalı ve Ulusal hazine – ve şimdiye kadar oynadığı her karakteri kendine ait yaptı. Peki ne yapar David Bowie bunların herhangi biriyle ilgisi var mı? Görünüşe göre uzun zaman önce Cage, Bowie’den tavsiye isteme şansı bulmuştu ve bu, oyuncunun kariyerini değiştiriyordu.

Bowie, müzik kariyeri boyunca birçok kez kendini yeniden keşfeden efsanevi bir müzisyendi. Çeşitli kişilikleri arasında Ziggy Stardust, Aladdin Sane, Halloween Jack, the Thin White Duke ve Blind Prophet yer alıyor ve müziği, 2016’da vefatından sonra bile zamanın testinden geçti. yeniden icat bir oyuncu için yararlı olurdu, ancak Cage yakın zamanda yaptığı bir röportajda bunun nasıl ortaya çıktığını ayrıntılarıyla anlattı. Ekran Rantı.

“Kendimi bir film performansı öğrencisi olarak görüyorum ve kendime meydan okumam gerekiyor. Ve oyunculuk yaptığımı hissetmediğim bir yere ulaşmak için geçmişimde, anılarımda, hayal gücümde, rüyalarımda bir şeyler bulmam gerekiyor. Seyircinin benimle olması için özgün hissettirmesini istiyorum. Ve söyleyeceğim şey, ben bir öğrenciyim ve bana meydan okuyan karakterler bulmak istiyorum. Belki hepsi çalışmıyor. Ama belki işe yaradıklarında bir şeyler öğrenmiş olacağım. Yoksa işe yaramasa da bir şeyler öğrenmiş olacağım. Buradaki fikir asla rahat kalmamak ve insanların devam etmesini sağlayan da bu bence.

Hatta bir keresinde David Bowie’ye “Bunu nasıl yaptın? Kendini yeniden keşfetmeye nasıl devam ettin?” Ve bilge adam, “Yaptığım şeyle hiçbir zaman rahat edemedim” dedi. Ve bu sözleri ciddiye aldım. Bu yüzden önümde bir proje olduğunda, bir şeyler getirebileceğimi bilmeliyim. Ama sorunuzu cevaplamak için, gerçekten nereden geliyor? Ve bu da biraz gizemli. Bunda biraz sihir var. Gerçekten bilmiyorum.”

Cage, her filmde aynı karakter olarak anılmasından sektördeki en yetenekli oyuncu olmasına kadar karışık eleştiriler alıyor. Bu, bir hayranın zevkine bağlıdır, ancak hayranları onu seviyor çünkü Cage, nasıl davranacağını bilmeseydi onu uzun zaman önce bir kenara bırakacak bir sanat formunda hala çok ilgili. Bowie’nin, aktörün az önce ona verdiği not hakkında söyleyeceklerini duymak gerçekten harika olurdu.

Teknory