Nintendo Ayrıntıları MAR10 Günü Fırsatları, “Birini Seçin” Mario Anahtarı Paketi Dahil

10 Mart’tan itibaren, yeni Nintendo Switch Mario Birini Seçin Paketi, kullanıcıların kırmızı Joy-Con denetleyicileri ile yeni bir Nintendo Switch satın almasına ve 299,99 ABD Doları ödeyerek bir tam Mario oyununa (59,99 ABD Doları değerinde) sahip olmasına izin verecek. Tüketiciler aşağıdaki oyunlar arasından seçim yapabilir; Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe veya New Super Mario […]

Nintendo Ayrıntıları MAR10 Günü Fırsatları, “Birini Seçin” Mario Anahtarı Paketi Dahil

10 Mart’tan itibaren, yeni Nintendo Switch Mario Birini Seçin Paketi, kullanıcıların kırmızı Joy-Con denetleyicileri ile yeni bir Nintendo Switch satın almasına ve 299,99 ABD Doları ödeyerek bir tam Mario oyununa (59,99 ABD Doları değerinde) sahip olmasına izin verecek. Tüketiciler aşağıdaki oyunlar arasından seçim yapabilir; Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe veya New Super Mario Bros. U Deluxe. 5 Mart’tan itibaren Nintendo, seçkin perakendecilerde kullanıcıların belirli Mario oyunlarında 20$’a kadar tasarruf sağlayabilecekleri bir satış da düzenliyor.

Nintendo ayrıca MAR10 kutlamaları için promosyonlu bir satış etkinliği aracılığıyla seçili Mario oyunlarını indirimli fiyatlarla sunuyor. Etkinliğin ilk aşaması 10 Mart 12:00 PT’de yayınlanacak ve 23 Mart 23:59 PT’ye kadar sürecek. Satışın ikinci aşaması 24 Mart 12:00 PT’de başlayacak ve 7 Nisan 23:59 PT’ye kadar sürecek. Ek olarak, 9 Mart’ta Nintendo, Mario Kart 8 Deluxe için yeni indirilebilir içerik yayınlayacak. Booster Course Pass’in 4. Dalgasının bir parçası olan sekiz kursu içerecektir. Nintendo ayrıca bu paketle birlikte oynanabilir yeni bir karakter olan Birdo’yu da ekliyor.

Nintendo, bu tekliflere ek olarak, Universal Studios’ta Super Nintendo World’ün genel halk için açılacağını duyurdu ve bir şanslı kazanana Super Nintendo World’e ücretsiz seyahat kazandıracak bir yarışma hakkında ayrıntılar paylaştı. Şirket ayrıca tüm tanıtım dönemi boyunca Play Nintendo web sitesi ve Play Nintendo YouTube kanalı aracılığıyla erişilebilen bir dizi çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlik planladı.

Teknory