Nintendo Canlı Aksiyon Zelda Filmini Duyurdu

Nintendo ve Arad Productions Inc., canlı aksiyon Legend of Zelda filminin geliştirilmesine başladığını duyurdu. Filmde Nintendo efsanesi ve Zelda’nın yaratıcısı Shigeru Miyamoto’nun yapımcı rolüne geri döndüğü görülüyor. Süper Mario Kardeşler FilmiBu yılın başlarında piyasaya sürülen. Yapımcı rolüne 2004’teki gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Avi Arad da katılıyor. Örümcek Adam 22008’ler Demir Adamve 2023’ler Örümcek Adam: Örümcek […]

Nintendo Canlı Aksiyon Zelda Filmini Duyurdu

Nintendo ve Arad Productions Inc., canlı aksiyon Legend of Zelda filminin geliştirilmesine başladığını duyurdu. Filmde Nintendo efsanesi ve Zelda’nın yaratıcısı Shigeru Miyamoto’nun yapımcı rolüne geri döndüğü görülüyor. Süper Mario Kardeşler FilmiBu yılın başlarında piyasaya sürülen. Yapımcı rolüne 2004’teki gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Avi Arad da katılıyor. Örümcek Adam 22008’ler Demir Adamve 2023’ler Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde. Arad ayrıca birkaç video oyunu uyarlamasının da yapımcılığını üstlendi: Bilinmeyen 2022’de ve Sınır bölgeleri2024 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Yönetmenliğini Wes Ball üstlendi Labirent koşucusu filmlerin yanı sıra Maymunlar Gezegeni Krallığıfilmi yönetmek için anlaşma imzaladı film, Nintendo ve Sony Pictures Entertainment tarafından ortak finanse edilecek (yüzde 50’den fazlası Nintendo tarafından gerçekleştirilecek), sinema dağıtımı ise Sony Pictures Entertainment tarafından gerçekleştirilecek.

Bu duyuru, Nintendo ve Universal’in kontrolden çıkan başarısını takip ediyor Süper Mario Kardeşler Filmidünya çapında gişede 1,3 milyar dolardan fazla hasılat elde etti. Mart ayında Miyamoto’ya film uyarlaması yoluyla beyazperdeye geçişini görmek istediği başka Nintendo serileri olup olmadığını sordum. “Muhtemelen artık bir grup olarak Nintendo Pictures’a sahip olduğumuzu biliyorsunuzdur” dedi. “oyun oluşturduğumuzda bu, içeriğin bir biçimidir. Animasyon oluşturduğumuzda, bu da başka bir içerik biçimidir. Üretebileceğimiz içerik miktarını artırmaya devam etmek istiyoruz. Herhangi bir şeyi duyurmak veya paylaşmak açısından, çabalıyorum. gerçekten iyi ve eğlenceli bir şey olana kadar beklemek. Dolayısıyla yakın gelecekte muhtemelen açıklanacak bir şey olmayacak, bu yüzden şu anda tüm odaklanmanızı bu filme vermenizi rica ediyorum.”

Canlı aksiyon Legend of Zelda filmi için yayın penceresi dahil hiçbir ek bilgi şu anda mevcut değil.

Teknory