Nintendo Switch İçin En İyi 6 SD Hafıza Kartı

Genel olarak, Nintendo Switch’inizdeki dahili depolama alanını genişletmek için gerçekten harika pek çok seçenek var. Daha büyük oyunlar boru hattından aşağı akmaya başladıkça, şimdi Switch’in depolama genişletme kapasitesinden yararlanmanın tam zamanı. Bununla birlikte, bir microSD kart satın alma söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken pek çok unsur olduğu açıktır. Ne kadar ekstra depolama almalısınız? Okuma/yazma […]

Nintendo Switch İçin En İyi 6 SD Hafıza Kartı

Genel olarak, Nintendo Switch’inizdeki dahili depolama alanını genişletmek için gerçekten harika pek çok seçenek var. Daha büyük oyunlar boru hattından aşağı akmaya başladıkça, şimdi Switch’in depolama genişletme kapasitesinden yararlanmanın tam zamanı. Bununla birlikte, bir microSD kart satın alma söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken pek çok unsur olduğu açıktır. Ne kadar ekstra depolama almalısınız? Okuma/yazma hızı kararınızı ne kadar etkiler?

Sonuç olarak, listedeki seçenekler arasında, aldığınız depolama miktarına göre en uygun maliyetli seçenek Gigastone 5’li pakettir. Gigastone 5’li paket ile, birden çok konsol için birden çok karta sahip olma esnekliğine ek olarak esas olarak 640 GB depolama alanı elde edersiniz. Gigastone ayrıca oldukça iyi okuma/yazma hızlarına sahiptir, bu da onu güvenilir ve etkili bir seçenek haline getirir. Samsung Evo Select, Gigastone 5’li pakete depolama boyutu açısından rakip olan ancak rakiplerinin çoğundan çok daha etkileyici bir okuma/yazma hızına sahip olan bir başka harika seçenektir.

Elbette, en iyi fiyat noktası için mümkün olan en fazla depolamayı isteyen sıkı bir oyuncuysanız, Silicon Power 1 TB microSD Kart kesinlikle en iyi seçeneğinizdir. Tek bir yerde 1 TB depolamayı geçemezsiniz. Maliyet etkinliği açısından, fiyat GB başına kabaca 12 sente düşüyor ve bu, GB başına fiyat açısından Gigastone 5’li paketten yalnızca biraz daha pahalı hale geliyor.

Teknory