EA Masaüstü PC Uygulaması Artık İndirilebilir, Origin’in Yerini Alır

EA’nın masaüstü PC uygulaması beta sürümünden çıktı ve artık indirilebilir durumda. Oyun istemcisi, 2011’de piyasaya sürülen Origin for PC’nin yerini tamamen alacak ve “daha ​​hızlı, daha güvenilir ve daha akıcı” bir Windows oyun deneyimi vaat ediyor. Ancak Mac kullanıcıları bu güncellemeyi almayacak ve Origin uygulamasını kullanmaya devam edebilecek. Uygun başlıklı “EA uygulamasına” geçiş, kayıtlı dosyalarınızı, […]

EA Masaüstü PC Uygulaması Artık İndirilebilir, Origin’in Yerini Alır

EA’nın masaüstü PC uygulaması beta sürümünden çıktı ve artık indirilebilir durumda. Oyun istemcisi, 2011’de piyasaya sürülen Origin for PC’nin yerini tamamen alacak ve “daha ​​hızlı, daha güvenilir ve daha akıcı” bir Windows oyun deneyimi vaat ediyor. Ancak Mac kullanıcıları bu güncellemeyi almayacak ve Origin uygulamasını kullanmaya devam edebilecek. Uygun başlıklı “EA uygulamasına” geçiş, kayıtlı dosyalarınızı, satın aldığınız oyunları ve başarılarınızı sorunsuz bir şekilde taşır. Güncelleme davet olarak sunulacak veya resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bununla, Origin adı sonsuza kadar gitti – yine de PC’de.

EA uygulamasını yüklemek, Origin’i otomatik olarak silecek ve böylece tamamen değiştirecektir. Daha temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip yeni istemcide oturum açtıktan sonra, oyuncular doğrudan oyunları, arka plan güncellemelerini indirmeye başlayabilir veya artık EA Play abonelik hizmetiyle entegre olan mağazaya göz atabilir. Sözü açılmışken, mevcut planlarınız ister EA Play ister premium EA Play Pro üyeliği olsun, yeni yazılıma aktarılacak. Bir noktada abone olduysanız, asıl uygulamada gezinmeden önce sizden yenileme talebinde bulunacaktır.

“10 yılı aşkın bir süredir milyonlarca oyuncuyu Origin platformumuza davet ettik, geri bildirimlerinizi dinledik ve hızla gelişen bir eğlence ortamında bu platformun sınırlamalarını kabul ettik. Bu yüzden EA’nın yeni nesil PC oyun platformunu oluşturmak için yola çıktık” diyor. Blog yazısı.

Başlık çubuğundaki, Origin’deki tüm kullanıcıların EA uygulamasına geçmesini sağlayan, yaklaşan güncellemeyle kaldırılması gereken ‘BETA’ya aldırmayın. Oyuncular, hesabı Steam, Xbox ve PlayStation gibi diğer platformlara bağlayarak arkadaş listelerini kolayca içe aktarabilirler – ancak ilk oturum açma gerekli olacaktır. Epic Games Store gibi ekran görüntüleri ve açıklama içeren iyi bir mağaza sayfası içermesine rağmen, fragman bölümü ayrı bir pencerede açılan bir YouTube yerleştirmesidir.

Battle.net, Ubisoft Connect ve yukarıda bahsedilen Origin gibi yayıncı istemcileri, rahatsızlıkları nedeniyle her zaman çevrimiçi bir tartışmaya yol açtı. Esas olarak, oyunu nereden satın aldığınızdan bağımsız olarak ek bir oturum açma işlemi nedeniyle. Neyse ki, bir PC Oyuncu raporu Yaklaşan Dead Space yeniden çevriminin EA uygulamasının dışında Steam’de yerel olarak mevcut olacağını ortaya koyuyor. Şirket ayrıca EA uygulamasına geçişin bunda bir etkisi olmayacağını da yineledi.

EA uygulaması artık Windows PC’de indirilebilir. Bu arada, Mac kullanıcıları Origin’i kesintisiz olarak kullanmaya devam edebilir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow