Nun 2’nin Seyirci Puanı Orijinal Conjuring Prequel’e Göre %39’luk Devasa Bir Gelişme

Özet Rotten Tomatoes’daki The Nun 2’nin izleyici puanı orijinalinden çok daha yüksek, bu da hayranların filmi daha iyi ve daha korkutucu bulduğunu gösteriyor. The Nun 2’nin başarısı ve olumlu tepkileri, Conjuring Universe’de başka bir filmin daha muhtemel olduğunu gösteriyor. The Nun 2’deki jenerik sonrası sahne, Conjuring serisiyle olası bir geçişe işaret ederek izleyiciler arasında spekülasyonlara […]

Özet

  • Rotten Tomatoes’daki The Nun 2’nin izleyici puanı orijinalinden çok daha yüksek, bu da hayranların filmi daha iyi ve daha korkutucu bulduğunu gösteriyor.
  • The Nun 2’nin başarısı ve olumlu tepkileri, Conjuring Universe’de başka bir filmin daha muhtemel olduğunu gösteriyor.
  • The Nun 2’deki jenerik sonrası sahne, Conjuring serisiyle olası bir geçişe işaret ederek izleyiciler arasında spekülasyonlara yol açtı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İzleyici puanları Rahibe 2 orijinaline göre çok büyük bir gelişme Sihirbazlık öncesi niteliğinde. Michael Chaves’in yönettiği film, ilk filmdeki olaylardan etkilenen Maurice’e (Jonas Bloquet) yardım etmeye ve iblis Valak’ın daha fazla kötülük yaymasını engellemeye çalışan Rahibe Irene’i (Taissa Farmiga) konu alıyor. Farmiga ve Bloquet’in yanı sıra Rahibe 2 Kadroda Storm Reid, Anna Popplewell, Katelyn Rose Downey ve kötü adam rolünde Bonnie Aarons yer alıyor. film, selefine kıyasla daha zayıf bir gişe hasılatı elde etmiş olsa da hâlâ etkileyici rakamlara sahip ve hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

O gelince Çürük domatesseyirci puanı Rahibe 2 The Conjuring Universe hayranlarının bu filmden 2018’deki filmden daha çok keyif aldığını ortaya koyuyor. Şu anda %74’lük bir derecelendirmeye sahip, bu da diğerlerine kıyasla çok büyük bir gelişme. Rahibe%35 ve genel düşünce bunun sadece daha iyi değil aynı zamanda daha korkutucu olduğu yönünde görünüyor.


The Nun 2’nin İzleyici Puanları Geleceği Açısından Ne İfade Ediyor?

Etraflı, Rahibe 2 Eleştirmenlerden Rotten Tomatoes’da %50 puan alarak, ilk filme verilen %24’ten çok daha iyi bir puan alan The Conjuring Universe’ün bu özel kolu için doğru yönde atılmış bir adım gibi görünüyor. Paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren’a ve Valak da dahil olmak üzere temas kurdukları bazı şeytani varlıklara odaklanan seri, gişede de başarı yakalamaya devam ediyor. Düşünen Rahibe 2 dünya çapında şimdiden 100 milyon doları aştı ve izleyicilerin tepkileri olumlu, başka bir taksit daha muhtemel görünüyor.

İlk filmin sonu daha önce alay edilen bir şeye bağlıydı SihirbazlıkMaurice’in ele geçirildiğini ve şeytan çıkarma sırasında Lorraine’e (Vera Farmiga) Valak’ın vizyonlarını veren kişinin kendisi olduğunu ortaya koyuyor. Bu sonuca aynı zamanda yol açtı Rahibe 2Rahibe Irene kendini Fransa’da aynı şeytanla bir kez daha savaşırken bulur. İçinde Rahibe 2 jenerik sonrası sahnede izleyiciler Ed ve Lorraine’i gördü, bu da daha fazlasının olabileceğini düşündürüyor Sihirbazlık filmlerin yolda olması bazılarının iki serinin kesişip kesişmeyeceğini sorgulamasına neden oluyor.

Chaves daha önce test gösterimlerinin nasıl etkilendiğini açıklamıştı Rahibe 2izleyicilerin daha fazla kanla ilgilendiğini belirtti. Bu geri bildirimlere dayanarak filmde yapılan herhangi bir değişiklik, birçok izleyicinin son filmi beğenmesinin nedeni olabilir. Heyecanlananlar Rahibe 2 Muhtemelen bundan sonra ne olacağını ve Valak’ın nasıl geri dönebileceğini öğrenmek için de istekliler, ancak şu anda üçüncü bir filmle ilgili herhangi bir güncelleme yok.

Kaynak: Çürük domates

Teknory