‘One Piece’ Fragmanı Gerçek, ‘ They Cloned Tyrone’ Yönetmeni Filmin ‘Scooby-Doo’ Etkilerini Açıklıyor

Netflix piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor Bir parça gibi Tyrone’u klonladılar yönetmen, filmin konusu için ilham kaynağından bahsediyor, Netflix iptallerini sürdürürken bir yeniden başlatma gözden kaçıyor ve nabız gibi atan bir belgesel, Netflix’in dünya çapındaki ilk 10’unu ele geçirdi. En son Netflix haberleri okuma keyfiniz için geri döndü. Başlamadan önce bir not: Bu makale Netflix’in en […]

‘One Piece’ Fragmanı Gerçek, ‘ They Cloned Tyrone’ Yönetmeni Filmin ‘Scooby-Doo’ Etkilerini Açıklıyor

Netflix piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor Bir parça gibi Tyrone’u klonladılar yönetmen, filmin konusu için ilham kaynağından bahsediyor, Netflix iptallerini sürdürürken bir yeniden başlatma gözden kaçıyor ve nabız gibi atan bir belgesel, Netflix’in dünya çapındaki ilk 10’unu ele geçirdi. En son Netflix haberleri okuma keyfiniz için geri döndü.

Başlamadan önce bir not: Bu makale Netflix’in en son tekliflerini tartışacak olsa da, ortak Screen Actors Guild/Writers Guild of America grevi şu anda devam ediyor. Netflix’te çalışan yazar ve oyunculara geçmişte adil davranılmadığını ve bu projelerin, üzerlerinde çalışan oyuncular ve ekip olmadan mümkün olmayacağını belirtmek önemlidir. Zamanınız ve eğiliminiz varsa, çarpıcı yazar ve oyunculara yardım etme kılavuzumuza bir göz atın. Onları evden bile desteklemenin pek çok yolu var ve grev devam ettikçe daha fazla desteğe ihtiyaç duyulacak.

Netflix’in en son canlı aksiyon anime uyarlaması yakında bir fragman alıyor

Viz Media ile görüntü

Göz yaşartan 144 milyon dolarlık fiyat etiketiyle – sekiz bölümün her biri 18 milyon dolarlık bir bütçeye sahip – ve son derece başarılı bir küresel hayran kitlesiyle, Bir parça‘ın yaklaşmakta olan Netflix uyarlamasında yaşanacak çok şey var. Dizinin ilk yolculuğunun 31 Ağustos tarihi bizleri korkutsa da (dizinin ilk iki bölümünün de yönetmenliğini de üstlenen) Marc Jobst’a göre dizinin ilk fragmanı çok yakında alacak. Hayranlar, canlı aksiyon dizisine ilk bakışlarını geçen ay aldılar ve hala daha fazla çekim için endişeyle bekliyorlar.

Flamanın anime uyarlamalarıyla geçmişi – hayranlar hatırlıyor Kovboy Bebop Ve Ölüm notu hepsi çok iyi – izleyicilerin şimdiye kadar proje hakkında temkinli bir şekilde heyecanlandığı anlamına geliyordu. Yakında yeni bir fragmanla birlikte, umarım yayınlanmadan önce şovu daha iyi kavrayabilecekler.

Tyrone’u klonladılar ilhamını mükemmel bir şekilde özetliyor

Tyrone'u Klonladılar - They Cloned Tyrone'da Yo-Yo olarak Teyonah Parris.
cr. © 2023.

Yine de Tyrone’u klonladılar fazla tanıtım almadı – bunun için AMPTP’ye teşekkür edilebilir – film her ikisinden de daha iyi eleştiriler aldı Barbie veya oppenheimer. Eklektik film, hikayesini anlatmak için pek çok türden yararlanıyor, ancak yönetmen Juel Taylor şimdi film için en büyük ilhamlardan birinin Scooby Doo franchise.

Evet, film yapımcısı, filmin “kaçak” yaratma arzusuyla yapıldığını açıkladı. Scooby Doo” Benzerlikleri açıklayan yönetmen, her ikisinin de normalde hiçbirini olay yeri inceleme yakınında bulamayacağınız bir dizi karaktere sahip olduğuna dikkat çekti. Taylor ayrıca, sıra dışı doğalarının ve benzersiz yeteneklerinin, her iki karakter grubunu da kendi özel gizem markalarını çözmek için mükemmel şekilde uygun hale getirdiğini açıkladı. Taylor, “Bence bu iki şey, tabiri caizse hikayedeki olay örgüsünü oluşturmak için bir araya geldi” dedi.

Unutulmuş bir kritik sevgilim, önümüzdeki ay Netflix’i yeniden başlatıyor

nehir-vahşi
Universal üzerinden görüntü

Yine de Vahşi Nehir vizyona girdiğinden beri en büyük etkiyi yaratmadı, 1994 gerilim filmi – suçlular tarafından rehin tutulduklarında beyaz su salı yapmaya çalışan bir aile hakkında – televizyon dizisi uyarlaması yapıldığında yeni bir kat boya kazanacak, nehir vahşiönümüzdeki ay Netflix’te gösterime girecek.

Dizide, gerçek hayatta evli olan Leighton Meester ve Adam Brody, çocukluk arkadaşları (Taran Killian) ile akarsu rafting gezisine çıkmaya karar veren, birbirlerinden ayrı kalmış bir çift kardeşi canlandıracak. Ancak bir kanun kaçağı gözünü partiye diktiğinde, rafting gezisi bir hayatta kalma savaşına dönüşür.

dizi, muhtemelen fazla promosyon olmaması nedeniyle hayranlarını yakaladı. Rağmen Barbie Ve oppenheimer AMPTP’nin müzakere etmeyi reddetmesi tam bir greve yol açtı, bu da aktörlerin projeleri için baskı yapamayacakları anlamına geliyor. Grev uzadıkça, bu muhtemelen daha küçük projeler için alışılmadık bir olay olmayacak.

…ama Netflix bir diziyi daha iptal etti

Sert Hücre
Netflix üzerinden görüntü

Netflix’in dizilerden geçme şekli, bundan başka bir şeye sahip olmayabilir. yabancı şeyler yakında üzerinde. Flama, bu yıl 21. dizisini iptal etti, İngiliz sahte belgeseli olarak bilinen Sert Hücre. Nisan 2022’de prömiyeri yapılan dizide Catherine Tate, temelde “buOfis-hapishaneyle buluşuyor.

dizi büyük bir hit olmasa ve aynı zamanda kritik bir sevgili olmasa da, iptali, bugün sektörü vuran en büyük sorunlardan birinin mükemmel bir özetidir. Görünüşe göre Tate, dizinin iptal edildiğinden habersizdi – günümüzün eğlence endüstrisindeki yazarlar, dizi yapımcıları ve yaratıcılar arasında alışılmadık bir durum.

Dizinin yayıncının kataloğundan kaldırılması, artık yalnızca yasa dışı kanallar aracılığıyla görülebilen, yalnızca akışa yönelik birkaç dizinin kaybını da vurgulamaktadır. Bazıları, bu uygulamanın yeni bir maliyet düşürme taktiği için hazırlık niteliğinde olduğunu düşünüyor: akış içeriği ile SAG üyeleri, gösteri başına akışlardan herhangi bir artık almıyor – SAG’nin bu mevcut grevle değiştirmeye çalıştığı bir şey. AMPTP bu talebi kabul ederse, dizilerin akıştan kaldırılması, kalanları ödemek zorunda kalmamalarını sağlar ve bunun üzerine güzel bir vergi indirimi alırlar.

Nabız yükselten en son belgesel, 38 farklı ülkede İlk 10’a girdi

En Derin Nefes
cr. Netflix’in izniyle © 2023

En Derin Nefesİtalyan serbest dalgıç Alessia Zecchini ve onun güvenlik eğitmeni Stephen Keenan ile birlikte bir dünya rekoru kırma girişimi hakkında bir belgesel olan , izleyicilerin ilgisini çekti. Aslında, 38 farklı ülkede ilk 10’a girmenin yanı sıra, En Derin Nefes akış sitesinde en çok izlenen altıncı uzun metrajlı projeyi piyasaya sürdü.

film, Rotten Tomatoes’da %94 gibi muazzam bir seyirci puanına ve eleştirmenlerden %82’ye sahiptir. Kalıcı insan ruhunun tasviri hem izleyicilerin hem de eleştirmenlerin beğenisini kazandı – ve yakında çıkacak olan senaryolu içerik kıtlığıyla, senaryosuz programların ve belgesellerin popülaritesini artırmaya devam etmesi muhtemel.

Teknory