OnePlus 11, ABD’de bir sürüm düşürme alabilir

TL;DR OnePlus 11, küresel modellere kıyasla ABD’de daha yavaş kablolu şarja sahip olabilir. Bir sızıntı, ABD modellerinin dünyanın geri kalanında 100 W’a karşı 80 W şarj olacağını iddia ediyor. OnePlus’ın 2022 amiral gemisi telefonları, küresel olarak ABD’ye kıyasla farklı şarj hızları sunuyordu ve küresel modeller ABD’deki cihazlardan daha yüksek güç sağlıyor. Örneğin, OnePlus 10 Pro, […]

OnePlus 11, ABD’de bir sürüm düşürme alabilir

TL;DR

  • OnePlus 11, küresel modellere kıyasla ABD’de daha yavaş kablolu şarja sahip olabilir.
  • Bir sızıntı, ABD modellerinin dünyanın geri kalanında 100 W’a karşı 80 W şarj olacağını iddia ediyor.

OnePlus’ın 2022 amiral gemisi telefonları, küresel olarak ABD’ye kıyasla farklı şarj hızları sunuyordu ve küresel modeller ABD’deki cihazlardan daha yüksek güç sağlıyor. Örneğin, OnePlus 10 Pro, dünya çapında 80 W kablolu şarj hızı sunarken, ABD’de 65 W ile zirveye ulaştı. Bu arada, OnePlus 10T dünya çapında 150W, ABD’de 125W hız sunuyordu.

Şimdi, sık sık ihbarcı olan Max Jambor’un Twitter’da iddia edildi Bu eğilimin OnePlus 11 için devam edebileceğini söylüyor. Daha spesifik olarak Jambor, ABD modelinin küresel olarak 100W SuperVOOC şarja karşı 80W SuperVOOC şarj sunacağını iddia ediyor.

Max Jambor OnePlus 11 şarj hızları

Yine de bu, şarj sürelerinde büyük bir fark yaratmayabilir. Hem ABD hem de küresel OnePlus 10 Pro modellerinin birbirinden iki ila üç dakika sonra şarj olduğunu bulduk. Ayrıca, OnePlus 10T’de 125W ile 150W şarj arasında yalnızca bir dakikalık bir fark olduğunu gördük.

Dolayısıyla bu, ABD’li tüketiciler için pratikte önemli bir not indirimi olmayabilir. Yine de, şarj sürelerinde gerçekten büyük bir fark olup olmadığını öğrenmek için OnePlus 11’i test etmeye hevesliyiz.


OnePlus 11, ABD’de bir sürüm düşürme alabilir

Teknory