OnePlus 12, çok istenen bir kamera yükseltmesi alabilir

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR Görünüşe göre OnePlus, periskop kameralı bir Snapdragon 8 Gen 3 telefonu test ediyor. Söz konusu cihaz, OnePlus 12 olabilir. Bir periskop düzenlemesi, OnePlus amiral gemilerinde yakınlaştırma fotoğrafçılığını büyük ölçüde iyileştirebilir. Bir sonraki OnePlus amiral gemisi telefonu, önemli bir kamera yükseltmesi getirebilir. Weibo sızıntısına göre Dijital Sohbet İstasyonu, şirket şu […]

OnePlus 12, çok istenen bir kamera yükseltmesi alabilir

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • Görünüşe göre OnePlus, periskop kameralı bir Snapdragon 8 Gen 3 telefonu test ediyor.
  • Söz konusu cihaz, OnePlus 12 olabilir.
  • Bir periskop düzenlemesi, OnePlus amiral gemilerinde yakınlaştırma fotoğrafçılığını büyük ölçüde iyileştirebilir.

Bir sonraki OnePlus amiral gemisi telefonu, önemli bir kamera yükseltmesi getirebilir. Weibo sızıntısına göre Dijital Sohbet İstasyonu, şirket şu anda “SM8650” ürün hattında bir periskop kamera test ediyor. Söz konusu model numarasının Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 işlemciye ait olduğu iddia ediliyor. Bu, periskop kamera düzenlemesiyle geleceği söylenen OnePlus telefonunun OnePlus 12 olma ihtimalinin yüksek olduğu anlamına geliyor.

DCS OnePlus 12 periskop kamera

OnePlus amiral gemilerindeki normal telefoto kameralar pek iyi performans göstermedi. OnePlus 11 bile yalnızca 2x optik yakınlaştırma sunar ve 5x’in ötesindeki her şeyde ayrıntıları öldürme eğilimindedir. Periskop lens ile OnePlus 12, yalnızca optik olarak daha fazla yakınlaştırma yapmakla kalmayıp, aynı zamanda daha ince bir tasarım da sunabilir. OPPO’nun Find X6Pro’da sahip olduğu gibi bir periskop kamera, OnePlus’ın yakınlaştırma oyununu 10x optik yakınlaştırmalı Galaxy S23 Ultra ve 5x optik yakınlaştırmalı Pixel 7 Pro ile rekabet edecek şekilde geliştirmesine büyük ölçüde yardımcı olabilir.

Digital Chat Station’ın iddialarını daha da doğrulayan, ihbarcı Max Jambor da içeri girdi, OnePlus’ın bir süredir periskop kameraları test ettiğini söylüyor. Jambor, OnePlus 10 Pro’nun bazı periskop modellerinin bile olduğunu iddia ediyor. Açıkçası, bunlar asla piyasaya çıkmadı.

Bununla birlikte, bunlar OnePlus 12 söylentileri için hala erken günler. Bir sonraki OnePlus amiral gemisi için yeni bir kamera düzenlemesini onaylamadan önce daha somut bir şeyin sızmasını beklememiz gerekecek.


OnePlus 12, çok istenen bir kamera yükseltmesi alabilir

Teknory