OnePlus 12’nin periskop kamerası uygun fiyatlı bir telefona geliyor

TL;DR Realme, yakında çıkacak bir cihazın OnePlus 12’nin 64MP 3x kamerasını sunacağını doğruladı. Yeni telefonun Realme 12 Pro Plus olduğuna inanılıyor. Bu cihaz aynı zamanda amiral gemisi seviyesinde bir ana kamera sensörü de sunacak. OnePlus 12 geçen ay Çin’de tanıtıldı ve en dikkat çekici eklemelerden biri, ilk kez bir OnePlus cep telefonunda bulunan periskop kameraydı. […]

OnePlus 12’nin periskop kamerası uygun fiyatlı bir telefona geliyor

TL;DR

  • Realme, yakında çıkacak bir cihazın OnePlus 12’nin 64MP 3x kamerasını sunacağını doğruladı.
  • Yeni telefonun Realme 12 Pro Plus olduğuna inanılıyor.
  • Bu cihaz aynı zamanda amiral gemisi seviyesinde bir ana kamera sensörü de sunacak.

OnePlus 12 geçen ay Çin’de tanıtıldı ve en dikkat çekici eklemelerden biri, ilk kez bir OnePlus cep telefonunda bulunan periskop kameraydı. Şimdi, yakında çıkacak bir orta sınıf telefonun aynı yakınlaştırma kamerasına sahip olacağı ortaya çıktı.

Realme’de var X’te onaylandı yaklaşan Realme 12 Pro serisi telefonlarından birinin (muhtemelen Realme 12 Pro Plus) 3x periskop kameraya sahip olacağı.

Realme 12 Pro Serisi kameralar

Şirket, bu kameraya daha fazla ışık tutarak, bunun OnePlus 12 ile aynı 64MP OV64B sensör olduğunu ortaya koydu. Realme, bu periskop kameranın ayrıca daha iyi stabilite için 6x sensör içi yakınlaştırma ve “prizma eğme OIS” sunduğunu da ekledi. Akıllı telefon markası, telefonun 120x “süper yakınlaştırma” desteğine sahip olacağını ekliyor ancak bu, görüntü kalitesinin siz 120x’in yarısına gelmeden çok önce uçurumdan düşeceği anlamına geliyor.

Yine de bu, orta sınıf bir telefonda çok etkileyici bir yakınlaştırma kamerası donanımı sağlar. Ancak yaklaşmakta olan Realme cep telefonu aynı zamanda amiral gemisi seviyesinde bir kamera sensörü olan 50MP IMX890 ana kamerayı da içerecek.

Realme, Realme 12 Pro serisinin Ocak ayında piyasaya çıkacağını doğruladı. Stok durumu hakkında bir bilgi yok ancak cihazların Asya, Avrupa ve Hindistan gibi ülkelerde satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.

Fiyatlandırma konusunda da bir bilgi yok, ancak Realme 11 Pro Plus Hindistan’da 30.000 Rupinin (~ 361 $) biraz altında bir fiyatla satıldı. Dolayısıyla yeni telefon için de benzer fiyatlandırmalar bekliyoruz. Her iki durumda da, uygun fiyat etiketine sahip harika bir kameralı telefon istiyorsanız bu cihaza göz atmalısınız.


OnePlus 12’nin periskop kamerası uygun fiyatlı bir telefona geliyor

Teknory