OnePlus Açık sızıntısı, bazı büyük son dakika değişiklikleri olabileceğini gösteriyor

TL;DR OnePlus Open’ın yeni sızdırılmış görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Yeni görüntüler, önceki sızıntılara kıyasla bazı önemli tasarım değişikliklerini gösteriyor gibi görünüyor. Sızan görüntüler yine de doğru olmayabilir. Söylentiler, OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonu olan OnePlus Open’ı 26 Ağustos’ta piyasaya sürebileceğini öne sürdü. Ancak, başka bir söylenti, şirketin BOE’den Samsung’un ekranlarını değiştirmesi nedeniyle lansmanın ertelendiğini iddia […]

OnePlus Açık sızıntısı, bazı büyük son dakika değişiklikleri olabileceğini gösteriyor

TL;DR

  • OnePlus Open’ın yeni sızdırılmış görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı.
  • Yeni görüntüler, önceki sızıntılara kıyasla bazı önemli tasarım değişikliklerini gösteriyor gibi görünüyor.
  • Sızan görüntüler yine de doğru olmayabilir.

Söylentiler, OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonu olan OnePlus Open’ı 26 Ağustos’ta piyasaya sürebileceğini öne sürdü. Ancak, başka bir söylenti, şirketin BOE’den Samsung’un ekranlarını değiştirmesi nedeniyle lansmanın ertelendiğini iddia ediyor. Yeni bir sızıntıda, bu yeni ekranların yanı sıra cihazda yapılan birkaç önemli değişikliği görmüş olabiliriz.

Görünüşe göre insanlar şuraya geliyor: Smartprix, Tipster OnLeaks ile işbirliği içinde, OnePlus Open’ın yeni sızdırılmış görüntülerini ele geçirmeyi başardı. Yeni görüntüler, önceki sızıntılarda gördüğümüzden oldukça farklı görünen bir cihaz gösteriyor. Neyin farklı olduğuna geçmeden önce, bu işlemelerin nihai CAD dosyalarını temel almadığını, dolayısıyla bu görüntülerin yine de hatalı olabileceğini unutmayın.

OnePlus Eski Sızıntıya Göre Yeni Sızıntı Açtı

Öncelikle, ahizenin eskisinden biraz daha geniş olduğunu fark edebilirsiniz. Bu yeni en boy oranı, daha önceki görsellerin ima ettiği gibi, Galaxy Z Fold 5 yerine Google Pixel Fold’a daha yakın görünüyor. Ve kapak ekranına bakarsanız, menteşenin yanındaki köşelerin yuvarlatılmış olduğunu görürsünüz. Çıkış, çerçevelerin de daha ince olduğuna işaret ediyor.

Oldukça göze çarpan bir başka değişiklik de kameralar gibi görünüyor. Görünüşe göre kamera modülü sadece daha büyük değil, aynı zamanda biraz daha çıkıntılı. Hasselblad markası da sadece “H” olarak kısaltılmıştır. Sensörlere gelince, hala üç lens var, ancak H’nin altında yeni bir sensör var gibi görünüyor. Çıkış, bu yeni sensörün bir Uçuş Süresi (ToF) veya LiDAR sensörü olabileceğini tahmin ediyor. Ayrıca bu renderda kamera flaşı daha belirgin görünüyor ve selfie kamerası sol köşeden sağ köşeye kaymış.

Görünüşe göre çerçeve yeniden tasarlanmış olabilir. Köşeler artık eskisinden daha yuvarlak ve üst ve alt hoparlörler yeniden konumlandırıldı.

Bu değişikliklerin dışında, bu katlanabilir telefonun yine de Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC ve 16GB RAM’e sahip olması bekleniyor. Sızıntılar ayrıca 67W hızlı şarjlı 4.800mAh batarya barındırabileceğini öne sürdü. Ve kamera kurulumunun 48MP birincil sensör, 48MP ultra geniş sensör ve 64MP telefoto kamera sensörü içerdiği söyleniyor. Bir kez daha, nihai CAD dosyalarına dayanmadığı için bu renderları biraz tereddütle alın.

OnePlus Açık sızıntısı, bazı büyük son dakika değişiklikleri olabileceğini gösteriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow