Düz ekranlı Samsung Galaxy S24 Ultra’nın canlı görüntüleri sızdırıldı

TL;DR Samsung Galaxy S24 Ultra’nın ne olabileceğine dair canlı görüntüler sızdırıldı ve cihaza iyi bir bakış atmamızı sağladı. Galaxy S24 Ultra’nın düz ekranı bu görüntülerde dikkat çekiyor ve genel tasarım her zamanki gibi kutulu. Aksi halde telefon Galaxy S23 Ultra ve Galaxy S22 Ultra’ya benziyor. Galaxy S24 serisinin lansmanına sadece birkaç ay kaldı ve Samsung’un […]

Düz ekranlı Samsung Galaxy S24 Ultra’nın canlı görüntüleri sızdırıldı

TL;DR

  • Samsung Galaxy S24 Ultra’nın ne olabileceğine dair canlı görüntüler sızdırıldı ve cihaza iyi bir bakış atmamızı sağladı.
  • Galaxy S24 Ultra’nın düz ekranı bu görüntülerde dikkat çekiyor ve genel tasarım her zamanki gibi kutulu.
  • Aksi halde telefon Galaxy S23 Ultra ve Galaxy S22 Ultra’ya benziyor.

Galaxy S24 serisinin lansmanına sadece birkaç ay kaldı ve Samsung’un bu sefer neyi değiştireceğini görmek bizi çok heyecanlandırıyor. Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra’nın sızdırılmış görsellerini zaten görmüştük. Şimdi ise Galaxy S24 Ultra’nın canlı görüntüleri sızdırıldı ve oldukça düz ekranlı bir telefon ortaya çıktı.

X (önceden Twitter olarak bilinen platform) kullanıcısı David Martin Galaxy S24 Ultra’nın sözde canlı görüntülerini yayınladı. Önemli Samsung sızıntısı Buz Evreni fotoğrafların gerçek cihaza ait olduğunu belirterek ağırlıklarını eklediler (ancak günün sonunda hala sızdırılmış görüntüler olarak kabul edildikleri için yine de şüpheci davranmanızı tavsiye ederiz).

Yukarıdaki iddia edilen canlı görüntüler, OnLeaks’ten sızdırılan görüntülerle yakından uyumlu, ancak cihazın Galaxy S23 Ultra ve hatta Galaxy S22 Ultra’ya benzediğini düşünüyorsanız sizi suçlayamayız.

Samsung Galaxy S24 Ultra Sızan Render (2)

İddia edilen canlı görüntülerde görebileceğiniz en önemli değişiklik ekranın neredeyse düz olması. Cam panelin yan kenarlarında çok ince bir kavis vardır (muhtemelen 2,5D kavisli camdandır), ancak artık önceki Ultra cihazlarda gördüğümüz kadar dramatik bir kavisli değildir.

Ayrıca iddia edilen Galaxy S24 Ultra’da kutulu yan çerçeveye de tanık oluyoruz. Önceki Ultra’larda da kutu çerçeveler vardı, ancak S24 Ultra keskin kenarları iki katına çıkarmış gibi görünüyor, neredeyse arka cam koruyucu çerçevenin içine yerleştirilmiş gibi görünüyor.

Sızan canlı görüntüler aynı zamanda S Pen’in telefonun çerçevesinden önemli ölçüde çıkıntı yaptığını da gösteriyor. Çıkıntı yüksekliği muhtemelen bunun bir üretim öncesi ünite olmasından kaynaklanıyor ve muhtemelen son perakende ünitelerinde daha iyi bir görünüm göreceğiz.

Sızdırılan bu görsellerin sadece bu kadar olduğunu unutmayın. Bunların yanlış, sahte olma veya hiçbir zaman gün ışığına çıkmayan birçok CMF ve tasarım prototip ünitesinden biri olma ihtimali yüksektir. Bu yüzden sızıntıyı sağlıklı bir tutam tuzla alın. Yine de cihaz hakkında duyduklarımıza çok yakın ve muhtemelen şimdiye kadarki en iyi incelememiz bu.


Düz ekranlı Samsung Galaxy S24 Ultra’nın canlı görüntüleri sızdırıldı

Teknory