OnePlus Fold sızıntısı, yeniden markalanmış bir OPPO katlanabilir olabileceğini ortaya koyuyor

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonu, tasarımının çoğunu OPPO Find N3 ile paylaşıyor olabilir. OnePlus ikinci bir katlanabilir üzerinde çalışıyor olabilir. Bir takip raporu, OnePlus Fold’un yeniden markalanmış bir Find N3 olacağını iddia ediyor. Güncelleme: 19 Mayıs 2023 (03:45 ET): Sızdıran Yogesh Brar ve 91 cep şimdi OnePlus Fold’un tasarım […]

OnePlus Fold sızıntısı, yeniden markalanmış bir OPPO katlanabilir olabileceğini ortaya koyuyor

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonu, tasarımının çoğunu OPPO Find N3 ile paylaşıyor olabilir.
  • OnePlus ikinci bir katlanabilir üzerinde çalışıyor olabilir.
  • Bir takip raporu, OnePlus Fold’un yeniden markalanmış bir Find N3 olacağını iddia ediyor.

Güncelleme: 19 Mayıs 2023 (03:45 ET): Sızdıran Yogesh Brar ve 91 cep şimdi OnePlus Fold’un tasarım ve teknik özellikler açısından yaklaşmakta olan OPPO Find N3 ile aynı olacağını iddia ettiler.

İki kaynak ayrıca iki cihazın Snapdragon 8 Gen 2 SoC, 16GB RAM, 512GB depolama ve 80W şarjlı 4.800mAh bataryaya sahip olacağını bildirdi. Diğer belirgin özellikler arasında 8 inç QHD+ katlanır ekran, 6,5 inç FHD+ akıllı telefon ekranı ve her ekranda 32 MP selfie kamerası yer alıyor.

Orijinal makale: 17 Mayıs 2023 (13:35 ET): OnePlus, bu yılın sonlarında ilk katlanabilir olan OnePlus Fold’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Birkaç söylenti dışında, yaklaşan cihaz hakkında pek bir şey bilinmiyor. Bununla birlikte, yakın tarihli bir sızıntı, gizemli telefona yeni bir ışık tutmuş olabilir.

Buna göre 91 cep, ihbarcı Yogesh Brar, satış noktasına OnePlus’ın katlanabilir projesi hakkında birkaç ayrıntı anlattı. İddiaya göre OnePlus Fold, OPPO’nun kendi katlanabilir telefonlarından birinden bazı tasarım ipuçları alacak. Bununla birlikte, ilham aldığı OPPO Find N2 değil, yakında çıkacak olan Find N3 olacak.

Find N3, OnePlus’ın katlanabilir ödünç aldığı tek cihaz olmayacak. Brar, telefonun Oppo Find X6 ile aynı kameraları kullanabileceğini de iddia ediyor. Bilgi tazelemek için Find X6, Hasselblad kameralı dairesel bir modül kullanıyor. Bunların Sony’nin 50MP IMX890 ana kamerası, 48MP IMX581 ultrawide ve 32MP periskop ile aynı olacağı bildiriliyor.

Sızıntı ayrıca OnePlus’ın iki katlanabilir üzerinde çalışabileceğini öne sürdü. Kitap tarzı katlanabilir cihazın OnePlus V Fold olarak adlandırıldığı söyleniyor. Kapaklı tarzdaki telefon, sonunda OnePlus V Flip olarak adlandırılabilir.

Daha önceki sızıntılar, telefonun 2K çözünürlüklü 120Hz ekrana sahip olacağını öne sürüyordu. Ayrıca, OnePlus’ın Samsung Galaxy Z Fold 5 ile doğrudan rekabete girebilecek bir Q3 lansman penceresini hedeflediği de söyleniyor. Ve pil, Z Fold’da bulunandan biraz daha büyük olan 4.805 mAh kapasiteye sahip olabilir 4.

OnePlus Fold sızıntısı, yeniden markalanmış bir OPPO katlanabilir olabileceğini ortaya koyuyor

Teknory