Şimdi 75 doların üzerinde indirimle sunulan bu yenilenmiş iPad ile 2023’te düzeninizi koruyun

TL;DR: Yenilenmiş bir 10,2 inç iPad (7. Nesil) edinin(yeni bir sekmede açılır) 329 $ yerine sadece 249,99 $ karşılığında satışta. Bu, 30 Aralık itibarıyla %24 indirim demektir. 2023’te daha organize olmak ister misiniz? Yeni Yıl kararı tipiniz olsun ya da olmasın, yeni bir yıl, yeni bir başlangıç ​​yapmak için harika bir fırsat sunar. Bir Apple […]

Şimdi 75 doların üzerinde indirimle sunulan bu yenilenmiş iPad ile 2023’te düzeninizi koruyun

TL;DR: Yenilenmiş bir 10,2 inç iPad (7. Nesil) edinin(yeni bir sekmede açılır) 329 $ yerine sadece 249,99 $ karşılığında satışta. Bu, 30 Aralık itibarıyla %24 indirim demektir.


2023’te daha organize olmak ister misiniz? Yeni Yıl kararı tipiniz olsun ya da olmasın, yeni bir yıl, yeni bir başlangıç ​​yapmak için harika bir fırsat sunar. Bir Apple ürünü olan iPad’in yardımıyla yoğun programınızın zirvesinde olduğunuzdan emin olun.

Bir iPad için pazara girdiyseniz ancak yüksek fiyat nedeniyle vazgeçtiyseniz, yenilenmiş seçeneklere bir göz atmak isteyebilirsiniz. Yenilenmiş bir model satın alarak(yeni bir sekmede açılır), yeni gibi bir cihazın keyfini çıkarırken önemli miktarda para tasarrufu yapabilirsiniz. Şu anda bir Apple iPad 7. Nesil 10.2″ 32 GB modelini sınırlı bir süre için yalnızca 249,99 ABD dolarına (329 ABD doları) gümüş renginde kazanabilirsiniz.

iPad, her yıl bağlantıda kalmanın, hedeflerinizin zirvesinde kalmanın ve düzenli kalmanın kolay bir yoludur. Bu model, iPad’in HD kameraları sayesinde çokça çektiğiniz fotoğraf ve videoları incelemek için çarpıcı renk ve netliğe ve inanılmaz resim kalitesine sahip 10,2″ Retina ekrana sahiptir.

Çoklu dokunmatik ekranı, menülerde gezinmenizi ve en uzun yapılacaklar listesinin bile başında kalmanızı sağlar. Tek bir taşınabilir, hafif cihazda e-postalarınızı kontrol edin, en sevdiğiniz programları izleyin veya arkadaşlarınızla FaceTime yapın(yeni bir sekmede açılır). Kolayca bağlanabilmeniz için Wi-Fi bağlantısına sahiptir ve tek bir şarjla 10 saatlik etkileyici uzun pil ömrüne sahiptir.

Bu özel model 2019’dan geliyor ve yenilenmiş bir “B” derecesi ile geliyor; bu, eğimde veya kasada hafif aşınma veya gövdede hafif çizikler veya ezikler olabileceği, ancak yeni kadar iyi çalışması gerektiği anlamına gelir.

Bu harika fırsattan yararlanın ve bir Apple iPad tutkunu olun. Bu yenilenmiş Apple iPad 7. Nesil 10.2″ 32 GB’ı edinin(yeni bir sekmede açılır) modeli sınırlı bir süre için sadece 249,99 $, %24 indirim.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory