OnePlus Open ekran kırışıklığı videoda neredeyse fark edilmiyor

TL;DR Yeni bir uygulamalı video bize OnePlus Open’a her açıdan bir bakış sunuyor. Telefon Galaxy Z Fold 5 kadar kalın görünüyor. Ekran kırışıklığı Samsung’un katlanabilir telefonundakinden daha az belirgin. CEO Pete Lau, OnePlus Open ve OPPO Find N3’ün aynı akıllı telefon olduğunu açıklamasından kısa bir süre sonra, popüler bir YouTube kanalı aracılığıyla telefona ilk resmi […]

OnePlus Open ekran kırışıklığı videoda neredeyse fark edilmiyor

TL;DR

  • Yeni bir uygulamalı video bize OnePlus Open’a her açıdan bir bakış sunuyor.
  • Telefon Galaxy Z Fold 5 kadar kalın görünüyor.
  • Ekran kırışıklığı Samsung’un katlanabilir telefonundakinden daha az belirgin.

CEO Pete Lau, OnePlus Open ve OPPO Find N3’ün aynı akıllı telefon olduğunu açıklamasından kısa bir süre sonra, popüler bir YouTube kanalı aracılığıyla telefona ilk resmi bakışımızı elde ettik. Artık başka bir YouTuber’a telefona erişim izni verildi ve bu sefer ana ekrana ve cihazın Galaxy Z Fold 5 ile boyut olarak nasıl karşılaştırıldığına yakından bakıyoruz.

Jagat Review tarafından yayınlanan bir videoda Open/Find N3’e bir kez daha yakından bakıyoruz. Ancak daha önce olduğu gibi kamera kurulumunun üzeri bir kağıt blokla kapatılmış durumda.

Galaxy Z Fold 5’i yan yana tuttuğumuzda Open/Find N3’ün Samsung’un katlanabilir modeli kadar kalın olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca açıldığında Fold 5’e göre biraz daha geniş. Bunun dışında telefonun dış kısmı hakkında toplanacak pek bir şey yok. Ancak cihaz açıldığında bir şey göze çarpıyor.

Videoda ana ekrana birden fazla bakış görüyoruz. Diğer katlanabilir telefonlar gibi, orada da sizi selamlamak için bekleyen bir ekran kıvrımı var. Ancak Galaxy Z Fold 5, Aç/Bul N3’ün yanına tutulduğunda ekran kırışıklığının çok daha az belirgin olduğunu fark edeceksiniz. Karşılaştırıldığında, Samsung’un katlanabilir telefonundaki ekran kıvrımı neredeyse bir vadiye benziyor.

Ayrıca Open/Find N3’teki menteşenin Find N2’deki menteşeden %37 daha küçük olduğunu da biliyoruz. Lau ayrıca menteşenin öncekine göre 31 daha az bileşen kullanmasıyla övündü.

19 Ekim’de beklenen lansman tarihiyle OnePlus Open’ın piyasaya sürülmesi çok uzun sürmeyecek. 10 gün kala, lansmandan önce yeni sızıntılar çıkıp çıkmayacağını göreceğiz.

OnePlus Open ekran kırışıklığı videoda neredeyse fark edilmiyor

Teknory