OnePlus Open katlanabilir önümüzdeki hafta resmi olarak piyasaya sürülecek

TL;DR OnePlus, OnePlus Open’ın 19 Ekim’de başlayacağını açıkladı. Katlanabilir telefon Hindistan’da saat 10:00 EDT’de piyasaya sürülecek. OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonunu 2023’te piyasaya sürmeyi planladığını aylardır biliyoruz. Biraz zaman aldı ancak şirket nihayet OnePlus Open’ın önümüzdeki hafta piyasaya sürüleceğini doğruladı. OnePlus, katlanabilir telefonun 19 Ekim’de Hindistan’ın Mumbai kentinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Etkinlik 19:30 IST’de (10:00 EDT) […]

OnePlus Open katlanabilir önümüzdeki hafta resmi olarak piyasaya sürülecek

TL;DR

  • OnePlus, OnePlus Open’ın 19 Ekim’de başlayacağını açıkladı.
  • Katlanabilir telefon Hindistan’da saat 10:00 EDT’de piyasaya sürülecek.

OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonunu 2023’te piyasaya sürmeyi planladığını aylardır biliyoruz. Biraz zaman aldı ancak şirket nihayet OnePlus Open’ın önümüzdeki hafta piyasaya sürüleceğini doğruladı.

OnePlus, katlanabilir telefonun 19 Ekim’de Hindistan’ın Mumbai kentinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Etkinlik 19:30 IST’de (10:00 EDT) başlıyor.

Davet görseli (sayfanın üst kısmında görülüyor) aynı zamanda bize düz kenarlar ve bir uyarı kaydırıcısı içeren OnePlus Open hakkında da bir fikir veriyor.

OnePlus başkanı ve COO Kinder Liu, bir basın bülteninde yeni katlanabilir cihazın “zarif, hafif ve ince tasarımın yanı sıra algılanamaz bir ekran kıvrımı, benzeri görülmemiş görüntüleme performansı, verimli yazılım ve üstün kalite” sunacağını iddia etti.

Sızan OnePlus Open özellikleri, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini, en az 256 GB depolamayı ve 67W kablolu şarjlı 4.800 mAh pili işaret ediyor. Telefonun ayrıca 7,82 inç 2,268 x 2,440 katlanabilir ekrana ve 6,31 inç 2,484 x 1,116 akıllı telefon ekranına sahip olacağına inanılıyor.

Resmi ayrıntıları ve fiyat bilgilerini önümüzdeki hafta öğreneceğiz, bu nedenle çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

OnePlus Open katlanabilir önümüzdeki hafta resmi olarak piyasaya sürülecek

Teknory