OnePlus Open’ın en son uygulamalı testte işkence testinden geçtiğini görün

TL;DR OnePlus, OnePlus Open’ın uygulamalı bir önizlemesini daha verdi. En son uygulamalı videoda Open’ın çeşitli işkence testlerinden geçtiği görülüyor. Telefon, IPX2/IPX4 arasında koşullar oluşturabilen bir makinede test edildi. OnePlus Open’ın lansmanına yaklaşırken OnePlus, yaklaşmakta olan katlanabilir cihazın önizlemelerini vermeye devam ediyor. En son önizleme, yalnızca cihaza şimdiye kadarki en iyi bakışımızı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda […]

OnePlus Open’ın en son uygulamalı testte işkence testinden geçtiğini görün

TL;DR

  • OnePlus, OnePlus Open’ın uygulamalı bir önizlemesini daha verdi.
  • En son uygulamalı videoda Open’ın çeşitli işkence testlerinden geçtiği görülüyor.
  • Telefon, IPX2/IPX4 arasında koşullar oluşturabilen bir makinede test edildi.

OnePlus Open’ın lansmanına yaklaşırken OnePlus, yaklaşmakta olan katlanabilir cihazın önizlemelerini vermeye devam ediyor. En son önizleme, yalnızca cihaza şimdiye kadarki en iyi bakışımızı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda telefonu çeşitli işkence testlerinden geçiriyor.

OnePlus, Open ile ilgili bir video hazırlamak için YouTuber Michael Fisher diğer adıyla “MrMobile”ı genel merkezine davet etti. Önceki videolarda olduğu gibi cihazı her açıdan görüyoruz; Ancak şirket kamera çıkıntısını gösterme konusunda hâlâ kararlı. Ancak yeni bir şey, iç ekranın açık olduğunu görebilmemiz.

Şu anda piyasada bulunan diğer katlanabilirlerle karşılaştırıldığında, iç ekran kıvrımı neredeyse fark edilmiyor gibi görünüyor. Ayrıca iç kameranın ekranın sağ üst köşesinde yer aldığını görüyoruz.

İç ekranı görmenin yanı sıra menteşenin de birçok fotoğrafını çekiyoruz. Şirket daha önce menteşenin %37 daha küçük olduğunu ve menteşedeki parça sayısını 31 adet azalttığını belirtmişti. Menteşe artık 69 parçadan oluşuyor (zorunlu güzel), bu da karmaşıklığı ve ağırlığı azaltıyor. Ayrıca, toz ve parçacıkları hasara yol açmadan önce yakalamak amacıyla sıvı ve açıkta kalan yapıştırıcı için drenaj deliklerine sahiptir; bu da her ikisi de işkence testine yol açar.

Videoda Open düşürülüyor, bükülüyor, katlanıyor ve hatta suya batırılıyor. Şirket, telefonun suya dayanıklılığının ne olduğunu asla söylemiyor ancak Fisher, su direncini ölçen makinenin IPX2/IPX4 arasındaki koşulları yaratacak şekilde tasarlandığına dikkat çekiyor. Karşılaştırıldığında, Pixel Fold ve Galaxy Z Fold 5’in her ikisi de IPX8 sunuyor.

OnePlus Open’ın teknik olarak 19 Ekim’de saat 11:00 ET’de duyurulması planlanıyor. Ancak gerçekte Find N3 aynı cihaz olduğu için 19 Ekim 02:30’da OPPO tarafından duyurulacak.

OnePlus Open’ın en son uygulamalı testte işkence testinden geçtiğini görün

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow