Yeni Fatal Fury’nin Adı Kurtlar Şehri, Yeni Teaser Yayınlandı

Neredeyse tam bir yıl önce SNK, 20 yılı aşkın bir süredir ilk olan yeni bir Fatal Fury oyununun üzerinde çalışıldığını duyurdu. Bu hafta sonu EVO sırasında şirket, yeni bir teaser fragmanının yanı sıra oyunun adının Fatal Fury: City of the Wolves olduğunu açıkladı. Video, temel oyuncular Terry Bogard ve Rock Howard’ın iş başındaki bazı kısa […]

Yeni Fatal Fury’nin Adı Kurtlar Şehri, Yeni Teaser Yayınlandı

Neredeyse tam bir yıl önce SNK, 20 yılı aşkın bir süredir ilk olan yeni bir Fatal Fury oyununun üzerinde çalışıldığını duyurdu. Bu hafta sonu EVO sırasında şirket, yeni bir teaser fragmanının yanı sıra oyunun adının Fatal Fury: City of the Wolves olduğunu açıkladı.

Video, temel oyuncular Terry Bogard ve Rock Howard’ın iş başındaki bazı kısa oyun içi görüntülerini gösteriyor. Ne yazık ki bundan fazlasını görmüyoruz ve SNK daha sonraki bir tarihte daha fazla bilgi paylaşma sözü verdi.

Son Fatal Fury oyunu 1999’daki Garou: Mark of the Wolves’du, bu yüzden hayranlar için yeni bir giriş uzun zaman oldu. Umarız, daha erken gelir ve Street Fighter 6 ve yakında çıkacak olan Mortal Kombat 1 ve Tekken 8 sayesinde tür için görece bir patlama döneminde beklenecek başka bir büyük dövüş oyunudur. Yeni bir Fatal Fury oyunu oynayacağınız için heyecanlı mısınız? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory