Blood And Honey Fragmanı Daha Fazla Acımasız Cinayeti Anlatıyor

Ev film Haberleri Winnie The Pooh: Blood And Honey Fragmanı Daha Fazla Acımasız Cinayeti Anlatıyor Yepyeni bir Winnie The Pooh: Blood and Honey fragmanı, Christopher Robin eve dönerken Pooh Bear ve Piglet’in daha acımasız cinayetlerini anlatıyor. yeni Winnie The Pooh: Kan ve Bal Fragman, sevilen çocukluk ayısının daha acımasız cinayetlerini gösteriyor. Yaklaşan korku filmi, AA […]

Blood And Honey Fragmanı Daha Fazla Acımasız Cinayeti Anlatıyor

Yepyeni bir Winnie The Pooh: Blood and Honey fragmanı, Christopher Robin eve dönerken Pooh Bear ve Piglet’in daha acımasız cinayetlerini anlatıyor.


yeni Winnie The Pooh: Kan ve Bal Fragman, sevilen çocukluk ayısının daha acımasız cinayetlerini gösteriyor. Yaklaşan korku filmi, AA Milne’nin klasik çocuk kitapları serisinin unutulmaz bir dönüşü. 15 Şubat’ta sadece bir gece sinemalarda gösterime girmesi planlanan film, sinemalarda vizyona giren ilk film oldu. Winnie The Pooh 2018’den beri proje Christopher Robinöne çıkan Yıldız Savaşları prequels ve Obi Wan Kenobi başrolde Ewan McGregor var. Yeni film, birçoğu tanıdık ama beklenmedik karakterlere dayanan, yayınlanmış veya prodüksiyona girmiş 47 farklı düşük bütçeli korku filminin arkasındaki şirket olan Jagged Edge Productions tarafından yapılıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Korku Merkezi yeni bir yetkili paylaştı Winnie The Pooh: Kan ve Bal tanıtım videosu. Ayı Pooh’un (Craig David Dowsett) bir dizi korkunç derecede acımasız cinayetler işlemesine ek olarak, kısa fragman genç bir yetişkin Christopher Robin’in (Nikolai Leon) karısıyla birlikte ormanda üzgün ama sevimli eşek Eeyore’nin yasını tutarken gösteriyor. ve uğursuz bir bal küpünü incelemek. Fragman, Pooh’un üniversite öğrencilerini öldürdüğü, muhtemelen masum bazı insanları esir aldığı ve korkunç derecede kötü göründüğü hızlı bir şekilde kesilmiş çekimlerle sona eriyor. yeni göz atın Winnie The Pooh: Kan ve Bal fragman aşağıda:

İlgili: Blood & Honey, Başka Bir Disney Filmi Hikayesini Çevirir (Sadece Winnie The Pooh Değil)


Winnie The Pooh: Kan ve Bal Aldatmacadan Kurtulabilir mi?

Winnie the Pooh'da Winnie the Pooh: Kan ve Bal

Rhys Frake-Waterfield tarafından yönetilen filmin temeli, Pooh’un insan arkadaşı Christopher Robin’in büyüyüp üniversiteye gittikten sonra Yüz Dönüm Ormanı’nı ziyaret etmeyi bırakmasıdır. İhmal edilmesinin bir sonucu olarak, Pooh ve en iyi arkadaşı Piglet vahşileştiler ve bu süreçte Eeyore’u öldürüp yediler. Filmde, yetişkin bir Christopher, yeni karısıyla birlikte çocukluk evine döner ve burada eski arkadaşları, yakınlardaki üniversiteli kızlara karşı kanlı bir saldırının ortasındadır. Öncesi Winnie The Pooh: Kan ve Bal Fragmanlar, filmdeki kaotik şiddeti daha da fazla vurgulayarak klasiğin hayranlarının büyük ilgisini topladı. Winnie The Pooh hikayeler.

Bu uyarlama için neredeyse imkansız gibi görünse de Winnie The Pooh yüksek beklentilerini karşılamak için, karakterlerin kötüye dönüştüğünü görmenin çok eğlenceli olma potansiyeline sahip olduğunu inkar etmek zor. Bu filmi çevreleyen yutturmaca, tuhaf konsepti ve aile dostu mülkü alt üst etme konusundaki kısıtlama eksikliği sayesinde kendi başına bir can aldı. Pooh Bear ve arkadaşlarını çocukluklarından hatırlayan pek çok hayran için, korku filmi uyarlamasının temeli acımasızca merak uyandırıcı. Yine de, AA Milne’nin kaynak materyalinin bazı hayranlarının artık nasıl ele alındığını onaylamamasıyla herkesi kavramayı başaramadı. Winnie The Pooh kamu malı ve film yapımcılarının kendi yorumlarını yapmaları için mevcut.

Nispeten düşük bir bütçeyle yapılmış bir film için bu çaba, yaratıcılar ve stüdyo için kesin bir kazanç gibi görünüyor. film, pazarlama kampanyasını bir gecelik sinema gösterimine dönüştürmeyi başardı. Hiç değilse, sinema deneyimi bolca kahkaha ve yüksek sesli tepkilerle dolu olmalıdır. Filmin dağıtımından sorumlu şirket Fathom Events, ABD sinemalarında gösterimlere ev sahipliği yapacak. Altitude, Cineplex ve Cinemax, İngiltere, Kanada ve Meksika’daki yayınları yönetecek. Görülecek biletler Winnie The Pooh: Kan ve Bal artık online olarak satın alınabilir hale getirildi.

Devamı: Winnie The Pooh’un Korku Filmi Takibi Mükemmel Değişimini Kaçırıyor

Kaynak: Korku Merkezi

film Vizyon Tarihleri

  • Winnie the Pooh Kan ve Bal Posteri
    Winnie the Pooh: Kan ve Bal

Teknory