Pokemon Ultimate Journeys bölüm 135 önizlemesi, Ash & Goh için duygusal bir veda oluşturuyor

David Purcell ❘ Yayınlanan: 2022-12-05T21:08:19 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-05T21:08:29 Pokemon Ultimate Journeys 135. bölüm nihayet bir önizleme videosuna kavuştu ve görünüşe göre Ash Ketchum serinin bir sonraki adımında Goh’u geride bırakmaya hazır. Goh, Pokemon Journeys: The Series’in baş karakterlerinden biriydi ve Ash’in 2010’da yol arkadaşı oldu. Nihai Yolculuklar. Ash’in Kasım ayındaki Pokemon Dünya Şampiyonası zaferinin ardından […]

Pokemon Ultimate Journeys bölüm 135 önizlemesi, Ash & Goh için duygusal bir veda oluşturuyor

Yayınlanan: 2022-12-05T21:08:19

Güncellenmiş: 2022-12-05T21:08:29

Pokemon Ultimate Journeys 135. bölüm nihayet bir önizleme videosuna kavuştu ve görünüşe göre Ash Ketchum serinin bir sonraki adımında Goh’u geride bırakmaya hazır.

Goh, Pokemon Journeys: The Series’in baş karakterlerinden biriydi ve Ash’in 2010’da yol arkadaşı oldu. Nihai Yolculuklar.

Ash’in Kasım ayındaki Pokemon Dünya Şampiyonası zaferinin ardından geleceği hakkındaki son spekülasyonlar göz önüne alındığında, baş karakterin başka bir macera için ekranda olmaya devam edeceğini doğrulayan Tokyo TV patronları tarafından söylentiler yalanlandı.

Ancak görünen o ki mevcut kadrodaki herkes için aynı şey söylenemez.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Pokemon UItimate Journeys 135. bölüm önizleme fragmanı

2 Aralık’ta kaba bir çeviri, 136. bölümün başlığının Pokemon eğitmenleri için bir sonraki adımla alay ettiğini ve daha uzun süre birlikte yollarda olamayacaklarını ima ettiğini gösterdi.

Buna ek olarak, Japonya’da The Pokemon Company tarafından yayınlanan 135. bölüm önizlemesi Ash, Goh ve Chloe’nin Profesör Oak’ın Pokemon Kampının bulunduğu yere geri döndüğünü gösteriyor.

Video o zamandan beri aşağıda görüldüğü gibi PokeZilla 2.0 tarafından yeniden yüklendi.

Bu, ilk Ultimate Journeys bölümüne açık bir referanstır ve ekranda bir bölümü kapatmalarının habercisi olabilir.

Bu hikaye için duygusal bir son olsa da, oyuncu kadrosunun bir kez daha değiştirilmesi için kapıyı açıyor – ve birçok hayran Misty’nin gelecekte bir noktada geri dönmesini istiyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Yıldızların bu tür bir geri dönüş için hizalanıp hizalanmayacağı pek olası değil, ancak kesin olan bir şey var… Pokemon Ultimate Journeys’te işler çok ilginç görünüyor.

Teknory