Orta Boy Kamyon Swagger’da Ağır

Colorado pisti tanıdık bir oyuncu kadrosuna sahip, ancak Trail Boss isim levhası bu yıl burada ilk kez karşımıza çıkıyor. Bu model, kullanışlı WT (İş Kamyonu) ve LT’nin altında ve daha gösterişli Z71 ve ZR2’nin ön planda olduğu serinin ortasında yer alıyor. Genellikle filolar veya yükleniciler için bırakılan en iyi ücret olarak algılanan WT, bu ihtiyaçlara […]

Orta Boy Kamyon Swagger’da Ağır

Colorado pisti tanıdık bir oyuncu kadrosuna sahip, ancak Trail Boss isim levhası bu yıl burada ilk kez karşımıza çıkıyor. Bu model, kullanışlı WT (İş Kamyonu) ve LT’nin altında ve daha gösterişli Z71 ve ZR2’nin ön planda olduğu serinin ortasında yer alıyor.

Genellikle filolar veya yükleniciler için bırakılan en iyi ücret olarak algılanan WT, bu ihtiyaçlara tam olarak uygundur, ancak aynı zamanda daha özel, ısmarlama bir kamyon için büyük planları olan alıcılar için de iyi bir seçimdir. Sağlam bir güvenlik paketi ve sürücü destek teknolojisinin yanı sıra birkaç seçenek veya özellikle birlikte, özelleştiricilerin yalnızca çıkaracakları parçalara çok fazla para harcamasını gerektirmeyen konforlu bir sürücü. LT, anahtarsız giriş ve butonla çalıştırma gibi biraz daha lüks bileşenlerle WT’yi temel alır. Bu modellerin her ikisi de standart olarak 17 inç jantlar, temel motor ve arkadan çekişli olarak gelir ve orta sınıf motor ve dört tekerlekten çekiş ile yükseltilebilir.

Trail Boss, orta seviye motoru, arazi lastikleri ile parlak kaplamalı 18 inç jantları, iki inçlik kaldırma ve yükseltilmiş süspansiyonu ve standart 4WD’yi ekler. İçte ve dışta basit, ancak iz başına rahat bir sürüş sağlıyor.

Z71 daha şık, ZR2 ise en havalı. Her ikisi de LED aydınlatmaya ve yükseltilmiş iç mekanlara sahip, ancak Z71 orta seviye motoru koruyor. ZR2, yüksek çıkışlı motorun yanı sıra bagaj kapağı, ısıtmalı ön koltuklar, çamur lastikli 17 inç jantlar ve elektronik kilitli ön ve arka diferansiyeller gibi diğer olanaklara sahip. ZR2 Desert Boss Paketi, özel bir ön şerit ve tampon, 17 inç beadlock özellikli jantlar, tavana monte ışık çubuğu ve gövde altı kamera sistemi ile donatılmıştır.

Teknory