Parasına Değer Veren 10 Kablolu Kulaklık

Skullcandy kulakiçi kulaklıkların hala piyasada olmasının bir nedeni var: Çok ucuza ses üretiyorlar. Tabii ki, bu tomurcuklardaki ses performansı, üst düzey rakiplerle aynı gezegende değil, ancak buradaki beklenti bu değil. Skullcandy Original Essential Ink’d+ kulakiçi kulaklıklar, tamamen satın alınabilirlikleri nedeniyle son derece kısıtlı bütçeler, çocuklar, çorap doldurucular veya ucuz yedek kulaklıklar için her zaman satın […]

Parasına Değer Veren 10 Kablolu Kulaklık

Skullcandy kulakiçi kulaklıkların hala piyasada olmasının bir nedeni var: Çok ucuza ses üretiyorlar. Tabii ki, bu tomurcuklardaki ses performansı, üst düzey rakiplerle aynı gezegende değil, ancak buradaki beklenti bu değil. Skullcandy Original Essential Ink’d+ kulakiçi kulaklıklar, tamamen satın alınabilirlikleri nedeniyle son derece kısıtlı bütçeler, çocuklar, çorap doldurucular veya ucuz yedek kulaklıklar için her zaman satın almaya değer olacaktır. Uçlar kulaklarda oldukça sağlam, ayrıca düzgün performans gösteren bir hat içi mikrofon var.

Gürültü yalıtımı etkileyici bir şey değil, ancak kabloda birkaç temel medya kontrolü alıyorsunuz. Bize göre Skullcandy Ink’d’lerin en büyük avantajı, çok çeşitli eğlenceli renkleri; Temel siyah beyaza ek olarak nane, zeytin, pembe, kobalt mavisi, koyu kırmızı ve lavanta da var. Bunların normal liste fiyatı Amazon’daki kulaklıklar 17,99 ABD dolarıdırancak renklerin çoğu şu anda büyük indirimler için satışta.

Teknory