Palworld’de Deri nasıl alınır?

Palworld’de Dostlarınızı yakalayıp onlarla savaşmanın ötesinde yapılacak çok şey var. Bu aynı zamanda işçilik ve temel oluşturma unsurlarıyla dolu bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Paldiyum Parçaları gibi birçok malzeme dünyadan elde edebileceğiniz doğal kaynaklardır, diğerleri ise buğday gibi kendi başınıza yetiştirmeniz gerekir. Beklediğiniz gibi buğday, kek gibi şeyleri pişirmek için un yapmak için gereklidir. […]

Palworld’de Deri nasıl alınır?

Palworld’de Dostlarınızı yakalayıp onlarla savaşmanın ötesinde yapılacak çok şey var. Bu aynı zamanda işçilik ve temel oluşturma unsurlarıyla dolu bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Paldiyum Parçaları gibi birçok malzeme dünyadan elde edebileceğiniz doğal kaynaklardır, diğerleri ise buğday gibi kendi başınıza yetiştirmeniz gerekir. Beklediğiniz gibi buğday, kek gibi şeyleri pişirmek için un yapmak için gereklidir. Ve Pals yetiştirmek için pasta gereklidir, bu nedenle kendi buğday kaynağınızı elinizde bulundurmak, oyundaki en güçlü Pals’ı yetiştirebilmenizin en iyi yoludur. Buğdayı elde etmek o kadar kolay değil, bu yüzden çiftliğinizi işletmeniz için gereken tüm bilgilerle donatacağız.
Buğday nasıl alınır

Buğday, yeterince uygun bir şekilde buğday tohumlarından gelir, bu yüzden Palworld’de bulmamız gereken şey budur. Bu tohumları toplamak için önünüzde iki fırsat var, bunlardan ilki biraz şans gerektiriyor. Dinossom, Flopie, Robinquill, Cinnamoth veya Bristla gibi çim türü bir Pal ile savaşır ve onu yenerseniz (veya yakalarsanız), ganimet olarak buğday tohumları düşüreceklerdir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow