PC’de Clash Royale Nasıl Oynanır?

Clash Royale, bir dizi ilginç karaktere sahip mükemmel bir mobil oyundur. Ancak, telefonların daha küçük ekranlara sahip olduğu düşünülürse, bu oyunları bir akıllı telefonda oynamak oldukça zor olabilir. Sonuç olarak, oyun deneyiminizi daha büyük bir ekrana taşımak isteyebilirsiniz. Bilgisayarınızı kullanarak Clash Royale’ı nasıl oynayacağınızı öğrenmeye çalışıyorsanız, yardım etmek için buradayız. Bu makale, oyunu BlueStacks ve […]

PC’de Clash Royale Nasıl Oynanır?

Clash Royale, bir dizi ilginç karaktere sahip mükemmel bir mobil oyundur. Ancak, telefonların daha küçük ekranlara sahip olduğu düşünülürse, bu oyunları bir akıllı telefonda oynamak oldukça zor olabilir. Sonuç olarak, oyun deneyiminizi daha büyük bir ekrana taşımak isteyebilirsiniz.

Bilgisayarınızı kullanarak Clash Royale’ı nasıl oynayacağınızı öğrenmeye çalışıyorsanız, yardım etmek için buradayız. Bu makale, oyunu BlueStacks ve NoxPlayer gibi emülatörleri kullanarak bir PC’de nasıl oynayacağınızı gösterecek. Öykünücüleri sevmiyorsanız, size başka mükemmel alternatifler de göstereceğiz.

Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

PC’de Clash Royale Nasıl Oynanır?

Clash Royale’ı bir bilgisayarda oynamak istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz emülatör kullanmaktır. Pek çok öykünücü interneti doldururken, yalnızca bir avuç işi bitirir. Neyse ki, birkaç seçenek, özellikle BlueStacks, mükemmel bir iş çıkarıyor.

Bluestacks’ı Kullanma

BlueStacks, kullanımı ücretsiz ve güvenli olan, en yüksek puan alan bir emülatördür. Bilgisayarınıza bulaşabilecek herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya virüs içermez. Ayrıca kurulumu hızlıdır ve fazla yer kaplamaz.

BlueStacks’i kullanmaya başlamak için şu adrese gidin: resmi sayfa, uygulamayı indirin ve kurun. Kurulumu tamamladıktan sonra bilgisayarda Clash Royale oynamaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Bilgisayarınızda, başlatın BlueStacks.
 2. “Play Store”u açın.
 3. Henüz yapmadıysanız, Google hesabınızda oturum açın.
 4. Arama çubuğuna “Clash Royale” yazın ve uygulamayı bir cep telefonunda yaptığınız gibi yükleyin.
 5. Oyunu oynamaya başlamak için “Aç” düğmesine tıklayın.

BlueStacks mükemmel bir emülatör olsa da mükemmel değildir. Sonuç olarak, yüksek gecikme nedeniyle bazı gecikmelerin yaşanması alışılmadık bir durum değildir. İşte gecikmeyi azaltmaya yardımcı olacak birkaç ipucu.

 • Yüksek özellikli bir bilgisayar kullanın.
 • Kullanılmayan uygulamaları kapatmak için görev yöneticisini kullanın.
 • Grafik sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun.
 • Oyuna daha fazla çekirdek ve RAM atayın.

BlueStacks Olmadan PC’de Clash Royale Nasıl Oynanır?

Clash Royale oynamak için BlueStacks kullanmak istemiyorsanız, kemerinizin altında bir avuç seçeneğiniz var. Deneyebileceğiniz ve yine de harika bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz birkaç mükemmel emülatör var. Bunlardan bazıları.

NoxPlayer Öykünücüsünü Kullanma

NoxPlayer BlueStacks ile rekabet eden bir başka mükemmel emülatör. Hafif ve düşük gecikmelidir, bu nedenle Clash Royale dahil herhangi bir Android oyununu oynamak için kullanabilirsiniz. BlueStacks gibi ücretsizdir ve bilgisayarınıza bulaşabilecek herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya virüs içermez. Ancak, emin olmak için sitelerini bir antivirüs kullanarak taramak çok önemlidir.

NoxPlayer kullanarak Clash Royale oynamak için programı adresinden indirip yükleyin. onların resmi sayfası. Daha sonra şu adımları izleyin

 1. Açık NoxPlayer.
 2. “Play Store”a gidin ve Google hesabınızı kullanarak öykünücünün kimliğini doğrulayın.
 3. Arama çubuğuna “Clash Royale” yazın.
 4. İlk sonucu seçin ve “Yükle”ye tıklayın.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açın ve oynamaya başlayın.

Bir öykünücüyü hiç kullanmak istemediğinizi varsayalım. Bu durumda, MirrorGo gibi bir yansıtma aracı kullanabilirsiniz. MirrorGo, Wondershare’den mükemmel bir tekliftir ve telefon oyun deneyiminizi bir PC’ye taşımanıza olanak tanır.

Aracı kullanarak Clash Royale dahil birden fazla Android oyunu oynayabilirsiniz. Sorunsuz bir oyun deneyimi sağlar ve herhangi bir görünür gecikme yaşamaz, bu da onu emülatörlere mükemmel bir alternatif yapar.

Bilgisayarınızdaki oyunları yansıtmak üzere bu aracı kullanmak için, resmi indirme sayfası ve kurun. Kurduktan sonra PC’nizde Clash Royale oynamak için aşağıdaki adımları izleyin.

Birinci Bölüm – Telefonunuzu PC’ye Bağlayın ve Geliştiriciyi Açın

Bir USB kablosu kullanarak telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.

 1. Telefonunuzda USB bağlantı ayarlarına gidin ve dosya aktarım seçeneğini etkinleştirin.
 2. “Ayarlar”a gidin ve “Telefon hakkında” menüsünü genişletin.
 3. “Geliştirici modu”na girmek için “Yapı numarası”na 7 kez dokunun.
 4. “Geliştirici modu”nu seçin ve “USB Hata Ayıklama” seçeneğini değiştirin.

İkinci Bölüm – PC’nizde Clash Royale Oynamak için MirrorGo Uygulamasını Kullanın

 1. MirrorGo uygulamasını başlatın.
 2. “Bağlan” düğmesine tıklayın ve açılır listeden telefonunuzu seçin.
 3. Artık Clash Royale dahil olmak üzere telefonunuzdaki uygulamaların PC’ye yansıtıldığını görmelisiniz.
 4. Clash Royale’i başlatın ve oyun hareketlerini değiştirmek için fareyi kullanın.

Not: MirrorGo’yu kullanmak için telefonunuzda Clash Royale’in yüklü olması gerekir.

YouWave’i Kullanma

YouWave, BlueStacks’e bir başka mükemmel alternatiftir. BlueStacks gibi, Android oyunlarını PC’de oynamanıza izin verir. Program hafiftir, güvenlidir ve manevrası nispeten kolaydır. Ayrıca dokunsal klavye ve ekran kaydı gibi ekstra özelliklere sahiptir.

Ek olarak, birçok web sitesi yazılımı indirmenize izin verir, ancak öykünücüyü indirmek için kullanmadan önce kötü amaçlı yazılım ve virüs taraması yapmak her zaman en iyisidir. Yazılımı indirmek için mükemmel bir web sitesi uptown.com.

Uygulamayı indirip yükledikten sonra, onu kullanan bir bilgisayarda Clash Royale oynamaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. YouWave’i başlatın.
 2. Programın içinde “Play Store”u açın.
 3. Google hesabınızı kullanarak Google Play’in kimliğini doğrulayın.
 4. Clash Royale’ı arayın ve uygulamayı öykünücüye yükleyin.
 5. Clash Royale’ı açın ve oyunun keyfini çıkarmaya başlayın.

iPadian’ı kullanma

Clash Royale sadece Android kullanıcılarıyla sınırlı değil. Uygulama, Apple ürünlerinde yüksek kaliteli bir sürüm olarak da mevcuttur. Oyunu iPhone’unuzda oynarsanız, bilgisayardaki deneyime bayılacaksınız. Ancak, oyunu oynamak için bir iOS simülatörüne ihtiyacınız olacak.

Ne yazık ki, iOS öykünücülerini bulmak oldukça zordur.

Android ve Windows’tan farklı olarak iOS, Apple App Store’a uygulama kabul etme konusunda o kadar açık değil. Platform aracılığıyla yayınlanan uygulamalar sıkı bir şekilde denetlenmeli, bu nedenle geliştiriciler için çıta biraz fazla yüksek. Ek olarak, Android açık kaynaklıdır ve geliştiricilerin bunun üzerine yazılım programları oluşturmasını kolaylaştırır.

Neyse ki iPadian, bir bilgisayarda iOS uygulamalarına erişmenizi sağlayan birkaç simülatörden biridir. Clash Royale oynamak için simülatörü nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 1. adresinden uygulamayı indirin ve kurun. resmi iPadian sayfası.
 2. Yükleme tamamlandıktan sonra iPadian’ı başlatın.
 3. iPadian’da Apple App Store’a gidin ve gerekli hesap ayrıntılarını girin.
 4. Clash Royale’ı arayın ve “Ekle” düğmesini tıklayın.
 5. Uygulamayı açın ve oyunu oynamaya başlayın.

Not: iPadian, iOS uygulamalarını bir bilgisayarda çalıştırmanın mükemmel bir yolu olsa da ücretsiz değildir. Kullanmaya başlamak için size birkaç dolar geri koyacaktır.

Clash Royale Daha Büyük Ekranda Daha İyi

Bir bilgisayarda Clash Royale oynamak imkansız değildir, ancak birçok emülatör ve yansıtma aracı oyunu oynamanıza yardımcı olabilir. BlueStacks, listedeki en popüler emülatörlerden biri olsa da, keşfedilecek başka alternatifler de var.

Oyununuzu oynamak için bir öykünücüyü görevlendirmek istemiyorsanız, yine de MirrorGo gibi bir yansıtma aracı kullanma seçeneğiniz vardır. Yansıtma araçları hızlıdır ve sıfır gecikmeye sahiptir ve görünür gecikmeler yoktur. Sonuç olarak, daha iyi bir oyun deneyimi garanti edilir. Tercihiniz ne olursa olsun, artık bir bilgisayarda Clash Royale oynayabileceğinizi umuyoruz.

Bilgisayarda Clash Royale oynamayı denediniz mi? Bir öykünücü, simülatör veya yansıtma aracı kullandınız mı? Lütfen deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.

Teknory