Robert Downey Jr. Çarpıcı Yenilmezler: Gizli Savaşlar Hayran Posterinde Demir Adam Olarak Geri Dönüyor

Özet RDJ’nin Yenilmezler: Gizli Savaşlar’da Demir Adam olarak dönüşü çarpıcı bir hayran posterinde hayal ediliyor. Tony Stark, Fatih Kang gibi yeni tehditlerle savaşmak için potansiyel olarak daha hantal bir Iron Man zırhı kullanabilir. RDJ’nin geri dönüşü için zaman yolculuğunun kullanılması, yeni bir Iron Man varyantının tanıtılması veya Tony Stark’ın yapay zeka versiyonunun geri getirilmesi dahil […]

Robert Downey Jr. Çarpıcı Yenilmezler: Gizli Savaşlar Hayran Posterinde Demir Adam Olarak Geri Dönüyor

Özet

  • RDJ’nin Yenilmezler: Gizli Savaşlar’da Demir Adam olarak dönüşü çarpıcı bir hayran posterinde hayal ediliyor.
  • Tony Stark, Fatih Kang gibi yeni tehditlerle savaşmak için potansiyel olarak daha hantal bir Iron Man zırhı kullanabilir.
  • RDJ’nin geri dönüşü için zaman yolculuğunun kullanılması, yeni bir Iron Man varyantının tanıtılması veya Tony Stark’ın yapay zeka versiyonunun geri getirilmesi dahil olmak üzere birçok olasılık var.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Robert Downey Jr.’ın Iron Man’in Marvel Sinematik Evreni’ne dönüşü çarpıcı bir şekilde hayal ediliyor Yenilmezler: Gizli Savaşlar hayran posteri. RDJ en son 2019’da Tony Stark’ı canlandırmıştı. Yenilmezler: OyunsonuKahramanın Thanos’u ve ordusunu yenmek için kendini feda etmesiyle. Çoklu evren ve Marvel’ın orijinal Yenilmezler’i geri getirmeyi düşündüğüne dair raporlar sayesinde belki Downey Jr. da bu ekibin bir parçası olabilir. Yenilmezler: Gizli Savaşlar‘ döküm.

Instagram’da dijital sanatçı @marvels.wolverine RDJ’nin gelecek Marvel filminde Iron Man olarak olası dönüşüne bir bakış paylaştı.

Hayran posterinde Tony Stark, Downey Jr.’ın geri dönmesi durumunda Fatih Kang’la ve Marvel’ın filminde ortaya çıkan diğer tehditlerle savaşırken karakterin kullanabileceği daha hantal bir Iron Man zırhıyla görülüyor. Yenilmezler: Gizli Savaşlar zor bir görev olacak.

İlgili
MCU’daki Her Avengers Takımı Güce Göre Sıralandı

Orijinal Avengers ekibi, MCU’nun en ikonik ekibi olabilir, ancak tek ekip olmaktan çok uzaktır ve birçok Avengers kadrosu farklı güç seviyelerine sahiptir.


RDJ’nin Demir Adamı Yenilmezler: Gizli Savaşlarda Nasıl Geri Dönebilir?

Tony Stark’ın Dönüşü İçin Birkaç Olasılık Var

Downey’i Iron Man olarak geri getirmenin ilk ve en kolay çözümü çoklu evreni kullanmaktır. Marvel, Çoklu Evren Destanı boyunca aktörlerin karakterlerinin farklı versiyonlarını oynamasını sağladı; Benedict Cumberbatch’in durumu Deliliğin Çoklu Evreninde Doctor Strange – ve birden fazla oyuncu aynı karakterin farklı versiyonlarını canlandırıyor; tıpkı üç Örümcek Adam’da olduğu gibi. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok. RDJ’nin davası ilk dava olabilir.

Yenilmezler: Gizli Savaşlar Downey tarafından oynanan ve orijinal Tony Stark’ın yayının dokunulmadan kalmasına izin verecek yeni bir Iron Man versiyonunu tanıtabilir. Gibi Yenilmezler: Gizli Savaşlar Farklı evrenler içerecek ve en az bir tanesi MCU ile çarpışarak bir saldırı oluşturacak, RDJ’nin Tony olarak geri dönmek için birçok seçeneği olmalı. Marvel ayrıca bundan bir sayfa alabilir Yenilmezler: Oyunsonu Yeni Avengers’ın orijinal üyeler Iron Man, Captain America ve Black Widow’u işe aldığını görmek için zaman yolculuğunu geri getirdi.

Sonunda Marvel Studios, Iron Man’in potansiyel dönüşü için çizgi roman rotasına gitmeye karar verebildi. Downey’nin dönüşü Tony Stark’ın yapay zekasının War Machine ya da Ironheart tarafından bulunmasıyla mümkün olabilir. AI Tony, gerçek Tony Stark’ın ölümünden sonra çizgi romanlarda olduğu gibi bir kez daha Iron Man kılığına girebilir, hatta RDJ’nin daha sonra Ironheart’ı eğitmek için MCU’da bir süre daha devam etmesinin kapısını açabilir. Yenilmezler: Gizli Savaşlar.

Kaynak: @marvels.wolverine/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory