Peacock’un engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

TL;DR: ExpressVPN, akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. ExpressVPN ile Peacock aboneliğinizin engelini kaldırın. Peacock, Birleşik Krallık ve İrlanda’da ek ücret ödemeden Sky TV için de kullanılabilen popüler bir ABD yayın hizmetidir. Peacock’ı Avusturya, Almanya, İtalya ve İsviçre’de de Sky ile yayınlayabilirsiniz. Peki ya buna dahil olmayan bir yere seyahat ediyorsanız? liste? Hizmeti […]

Peacock’un engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

TL;DR: ExpressVPN, akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. ExpressVPN ile Peacock aboneliğinizin engelini kaldırın.


Peacock, Birleşik Krallık ve İrlanda’da ek ücret ödemeden Sky TV için de kullanılabilen popüler bir ABD yayın hizmetidir. Peacock’ı Avusturya, Almanya, İtalya ve İsviçre’de de Sky ile yayınlayabilirsiniz. Peki ya buna dahil olmayan bir yere seyahat ediyorsanız? liste?

Hizmeti desteklemeyen bir konumdan Peacock’a bağlanmaya çalışıyorsanız hızlı bir şekilde engellenirsiniz. Neyse ki bu sinir bozucu çevrimiçi engellemeyi aşmak için yapabileceğiniz bir şey var.

Peacock’un engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi Peacock’u destekleyen bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu süreç aslında çok hızlı ve kolaydır ve dünyanın herhangi bir yerinden Peacock’a erişimi güvence altına almak için coğrafi kısıtlamaları atlar:

  1. Bir VPN’e kaydolun

  2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Peacock’u destekleyen bir ülkedeki sunucuya bağlanın

  4. Peacock’a dünyanın her yerinden erişin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak Peacock aboneliğinizin engelini hiçbir şey harcamadan kaldırabilirsiniz. Bu açıkça uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yurt dışına seyahat ediyorsanız ve geçici erişime ihtiyacınız varsa işe yarar.

Dünyanın her yerinden kalıcı erişimi güvence altına almak istiyorsanız abone olmanız gerekir. Neyse ki Peacock’un engellemesini kaldırmak için en iyi VPN sınırlı bir süre için satışta.

Peacock için en iyi VPN nedir?

Çok sayıda akış dostu VPN var, ancak ExpressVPN yenmek zordur. Bu en ucuz hizmet olmasa da kullanıcılar paralarının karşılığını fazlasıyla alıyor:

  • ABD dahil 94 ülkedeki sunucular

  • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

  • Kesin kayıt tutmama politikası

  • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

  • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

  • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu plan, ekstra üç ay ve bir yıllık sınırsız bulut yedeklemesini ücretsiz olarak sunuyor. Aboneler ayrıca 30 günlük para iade garantisi alırlar, böylece Peacock’un engelini hiçbir şey harcamadan kaldırabilirsiniz.

ExpressVPN ile Peacock’un engellemesini dünyanın her yerinden kaldırın.

Konular
Siber Güvenlik Yayını

Teknory