Bu kapalı ocak ızgarası 18 dolar

TL;DR: Bu kapalı set üstü ızgara, yemek pişirirken dumanı ve yemeklerinizdeki yağ içeriğini azaltmak için su damlama tavası kullanır. Tüm yıl boyunca ızgara yapın ve sadece 17,99 $ karşılığında biraz daha sağlıklı yiyin; bu %63 indirim demektir. Soğuk havalar kapıda ama korkmayın; en sevdiğiniz yemekleri tüm kış boyunca ızgarada pişirmeye devam edebilirsiniz, bunu sadece iç […]

Bu kapalı ocak ızgarası 18 dolar

TL;DR: Bu kapalı set üstü ızgara, yemek pişirirken dumanı ve yemeklerinizdeki yağ içeriğini azaltmak için su damlama tavası kullanır. Tüm yıl boyunca ızgara yapın ve sadece 17,99 $ karşılığında biraz daha sağlıklı yiyin; bu %63 indirim demektir.


Soğuk havalar kapıda ama korkmayın; en sevdiğiniz yemekleri tüm kış boyunca ızgarada pişirmeye devam edebilirsiniz, bunu sadece iç mekanda yapın. Bu yapışmaz set üstü ızgara, ağız sulandıran etleri ve sebzeleri duman çıkarmadan pişirmek için su ve buhar kullanır. Izgaranızı 49,95 $’lık tam fiyatından yalnızca 17,99 $’a alın.

Tüm kış boyunca kapalı alanda barbekü

Bu set üstü ızgara, kızartma tavalarınıza benzemiyor; Yiyecekleri nemli tutmak, damlayan yağları yakalamak ve yağın sıçramasını önlemek için buhar üreten bir su damlama tavasına sahiptir. İhtiyacınız olan tek şey bir elektrikli veya gazlı ocak, biraz su ve kebaplarınız, burgerleriniz, tavuk kanatlarınız, sebzeleriniz veya pişirmek istediğiniz başka ne varsa. Biraz kapalı mekanda ızgaraya ihtiyacım var?

Bir güvenlik uyarısı: Bu ızgarayı cam üstlü ocak veya elektrikli katı elemanlarla kullanmayın. Ayrıca damlama tavasında daima su kullandığınızdan ve asla kuru olarak ızgara yapmayın.

Sağlıklı beslenmeyi zahmetsiz hale getirin

Bu kış ızgara partilerini iç mekanlara getirmenin ötesinde, bu ocak üstü ızgara daha sağlıklı beslenmeyi teşvik ediyor. yapışmaz PTFE çift kaplamalı yüzey, daha az veya hiç yağ veya tereyağı olmadan yemek pişirebileceğiniz anlamına gelir. Ancak yemeklerinizi dilediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca damlama tavası yiyeceklerinizdeki fazla yağ içeriğini yakalayarak diyetinizdeki kolesterol miktarını azaltır. Sudan gelen buhar nemin hapsedilmesine yardımcı olur, böylece kuru et veya sebzeler konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Propanınız veya George Foreman ızgaranız birbiriyle bağlantılı değil. Kim bilir belki de bu set üstü ocak bahar aylarında tercihiniz olur.

Daha sıcak havaları beklemeyin; Sınırlı bir süre için 17,99 ABD Doları (49,95 ABD Doları) tutarındaki bu kapalı ocak üstü ızgarayla istediğiniz zaman ızgara yapın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow