Ücretsiz olarak ESPN+ engellemesi nasıl kaldırılır?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, ESPN+ gibi akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Seyahat ve akış karışmaz. Dünyanın en büyük ve en iyi akış platformlarından bazıları yalnızca belirli ülkelerde mevcuttur; […]

Ücretsiz olarak ESPN+ engellemesi nasıl kaldırılır?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, ESPN+ gibi akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Seyahat ve akış karışmaz. Dünyanın en büyük ve en iyi akış platformlarından bazıları yalnızca belirli ülkelerde mevcuttur; bu, yurt dışından en sevdiğiniz siteye giriş yapmaya çalışırsanız engellenebileceğiniz anlamına gelir. Bu, sadık aboneler için gerçekten adil değil, bu nedenle bu çevrimiçi kısıtlamaları aşmak için yapabileceğiniz bir şey olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Bir VPN ile önde gelen akış sitelerine erişmek için çevrimiçi blokajları atlamak mümkündür.

ABD dışından ESPN+ izleyebilir misiniz?

ESPN+, ESPN için resmi akış hizmetidir, ancak yalnızca ABD’de mevcuttur. Bu, ülke dışından bağlanmak için bir VPN kullanmanız gerektiği anlamına gelir. VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi ABD’deki güvenli bir sunucuya bağlayabilir, bu da ESPN+ gibi siteleri size dünyanın her yerinden erişim sağlamaları için kandırır.

Akış dostu bir VPN ile coğrafi kısıtlamaları aşma süreci aslında gerçekten basittir:

  1. Bir VPN’e Kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve ABD’deki bir sunucuya bağlanın

  4. ESPN+’ya bağlanın

  5. En sevdiğiniz ESPN+ içeriğini dünyanın her yerinden izleyin.

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) Netflix, Prime Video ve evet, ESPN+ dahil olmak üzere akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. ExpressVPN, sezgisel bir uygulama ve arayüz, güçlü bağlantı hızları ve aynı anda beş adede kadar bağlantı ile akış için geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim sunar. ExpressVPN ayrıca sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir, bu nedenle verileriniz ve kimliğiniz her zaman güvende kalacaktır.

ESPN+ engellemesini ücretsiz olarak kaldırabilir misiniz?

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak çoğu cömert para iade garantisi sunma eğilimindedir. ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) yalnızca kısa bir süre için seyahat ediyorsanız kullanışlı olabilecek 30 günlük para iade garantisi ile bu hizmetlerden biridir. ABD dışındayken ESPN+ engellemesini kaldırmak için ExpressVPN’e abone olabilir ve ardından geri döndüğünüzde yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. Bu şekilde, ABD dışından ücretsiz olarak ESPN+’nın engellemesini kaldırabilir ve izleyebilirsiniz.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan, bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Hizmete devam etmemeyi seçerseniz, sorunsuz bir şekilde paranızı geri alabilirsiniz.

ExpressVPN ile ücretsiz olarak ESPN+ engelini kaldırın.

Teknory