Persona 3 Reload’ın açılış sinematiği orijinalin ikonik tema şarkısına saygı duruşunda bulunuyor

için giriş sinematiği Persona 3 Yeniden Yükleme Atlus tarafından piyasaya sürüldü ve serinin hayranlarının beklediği kadar cesur ve şık. PlayStation 2’nin en iyi RPG’lerinden birinin bu yeniden yapımı nihayet 2 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, son nesil konsollar ve Xbox Game Pass’teki ilk gün için çıkıyor. Ve şimdi bu muhteşem giriş sahnesi bizi […]

Persona 3 Reload’ın açılış sinematiği orijinalin ikonik tema şarkısına saygı duruşunda bulunuyor

için giriş sinematiği Persona 3 Yeniden Yükleme Atlus tarafından piyasaya sürüldü ve serinin hayranlarının beklediği kadar cesur ve şık.

PlayStation 2’nin en iyi RPG’lerinden birinin bu yeniden yapımı nihayet 2 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, son nesil konsollar ve Xbox Game Pass’teki ilk gün için çıkıyor. Ve şimdi bu muhteşem giriş sahnesi bizi bekliyor Persona 3 Yeniden Yükleme sadece biraz daha zor.

Atlus’un resmi YouTube kanalına yüklenen animasyon şu şekilde başlıyor: Persona 3’ler Oyunun 2007’de geçtiğini unuttuysanız diye, MP3 çalarda parçalar arasında dolaşan kahraman. Oyuncu, orijinal oyunun açılış temasına kısaca gönderme yapıyor: muhteşem Dehşetimi Yak. Ama yeni giriş şarkısı – başlıklı Dolunay, Dolunay Yaşam – taşır Dehşetimi Yak baştan sona ana motif. Ve bu gerçekten olmazdı Kişilik 3 sesini vermek için geri dönen rapçi Lotus Juice olmadan Yeniden yükle yeni vokalist Azumi Takahashi ile birlikte film müziği.

Açılış animasyonu bir filmin tüm özelliklerini taşıyor Kişilik seri girişi. Genel olarak koyu renkler kullanılmış ve büyük ölçüde monokrom arka planlarla keskin bir kontrast oluşturmuştur. Ayrıca oyunun Yukari Takeba, Junpei Iori ve Mitsuru Kirijo gibi oynanabilir parti üyelerinden oluşan kadrosuna göz atarak onların kişilikleri ve geçmişleri hakkında da fikir ediniyoruz.

Eğer yabancıysanız, Persona 3 Yeniden Yükleme Konsol için en iyi oyunlardan biri olarak sevgiyle hatırlanan orijinal PS2’nin sıfırdan yeniden yapımıdır. Sıra tabanlı RPG’de bir grup lise öğrencisi, yalnızca Karanlık Saat’te (her gün gece yarısından sonra meydana gelen gizemli bir zaman bloğu) ortaya çıkan Tartarus adlı doğaüstü bir kuleyi araştırıyor. Tartarus’un dışında günlerinizi okulda geçirecek veya parti üyelerinizle ilişkilerinizi geliştirerek onların hikayelerinin ve savaşta ek avantajların kilidini açacaksınız.

Persona 3 Reload’ı Xbox Game Pass’te mi oynuyorsunuz? Rehberimize göz atmak isteyebilirsiniz. en iyi Xbox Game Pass oyunları Oyunun 2 Şubat’taki çıkışına kadar sizi idare edecek bir şey arıyorsanız.

Teknory