Jack Black’in Steve Olarak Canlı Aksiyon Minecraft Filmine Katılacağı Bildirildi

Jack Black, geliştirilmekte olan canlı aksiyonun kadrosuna katıldı minecraft film. Bu oyuncu seçimiyle ilgili söylentiler 2 Ocak’ta dün ortaya çıktı. Son teslim tarihi Black’in Steve’i oynayacağını bildiriyor (the Deniz mavisi gömlekli ve mavi pantolonlu Minecraft adamı). Özellikle Black, kötü adam Bowser’ı canlandırdı. Süper Mario Kardeşler Filmi geçen yıl bize anlık klasiği yaşattı “Şeftaliler,” fazla. Bu […]

Jack Black’in Steve Olarak Canlı Aksiyon Minecraft Filmine Katılacağı Bildirildi

Jack Black, geliştirilmekte olan canlı aksiyonun kadrosuna katıldı minecraft film. Bu oyuncu seçimiyle ilgili söylentiler 2 Ocak’ta dün ortaya çıktı. Son teslim tarihi Black’in Steve’i oynayacağını bildiriyor (the Deniz mavisi gömlekli ve mavi pantolonlu Minecraft adamı). Özellikle Black, kötü adam Bowser’ı canlandırdı. Süper Mario Kardeşler Filmi geçen yıl bize anlık klasiği yaşattı “Şeftaliler,” fazla.

Bu raporun ardından diğer yayın organları da film/news/jack-black-minecraft-movie-adaptation-1235859659/”>Çeşitlilikayrıca Black’in başrol oynayacağını doğruladı minecraft Jason Momoa gibi önceden duyurulan oyuncularla birlikte (Su Adamı, Game of Thrones), Danielle Brooks (Mor renk) ve Emma Myers (Çarşamba). Hatta Black, bir Instagram gönderisinde okuduğunu gösteren habere başını salladı. Yeni Başlayanlar İçin Minecraft Temelleri kitap. Ancak ne kendisi ne de filmin Warner Bros. ve Legendary gibi çeşitli yapım şirketleri bunu onaylamadı. Son tarih Steve’i oynadığını bildir.

Çeşitlilik Bu canlı aksiyon Minecraft filminin yakında Yeni Zelanda’da üretime geçeceğini bildirdi. Ancak hikâyenin ayrıntıları gizli kalıyor. Tarafından yönetiliyor Napolyon Dinamit 2006’da Black’le birlikte çalışan yönetmen Jared Hess bedava nacho. 4 Nisan 2025’te vizyona girmesi bekleniyor.

Geliştirici Mojang ve çeşitli film stüdyoları, 2016’ya kadar uzanan yıllardan beri bir Minecraft filmini hayata geçirmeye çalışıyor. Philadelphia’da Hava Her Zaman Güneşlidir Rob McElhenney, video oyunu özelliğinin canlı aksiyonunu yönetecek ve çıkış tarihi 2019 olarak belirlendi. O zamanki yapımcısına göre, canlı aksiyon Minecraft filminin bu versiyonu Jurassic World izleyicilerini hedefliyordu. Ancak yıllar geçti ve işler değişti. Yönetmen olarak Shawn Levy’nin yerine gelen McElhenney projeden ayrıldı ve film, COVID-19 salgını nedeniyle süresiz olarak ertelendi.

Hess şu anda filmi Warner Bros. ve Legendary için yönetiyor.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi gözden geçirilmesi Süper Mario Kardeşler Filmive ardından geliştirilmekte olan canlı aksiyonla ilgili en son gelişmeleri takip edin Sınır bölgeleri Black’in de Claptrap’ı seslendireceği filmde.

[Source: Deadline, film/news/jack-black-minecraft-movie-adaptation-1235859659/”>Variety]


Bu Minecraft filmi için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow