C Seed’in N1 Outdoor TV’si İnanılmaz Görünüyor, Ama Bir Ev Kadar Maliyetli

Outdoor N1, yalnızca doğrudan C Seed’den temin edilebilir ve 2024’ün ilk çeyreğinde teslim edilmesi bekleniyor. Outdoor N1 TV’ye altı rakam harcarsanız, en azından paranızın karşılığında etkileyici bir ekran alacağınızdan emin olabilirsiniz. 4K ekran, 4.000 nit parlaklıkla doğrudan güneş ışığında bile görülebilecek şekilde tasarlandı ve 180 derece dönebiliyor, böylece dışarıda her yerde TV izleyebilmeniz gerekir. Ultra […]

C Seed’in N1 Outdoor TV’si İnanılmaz Görünüyor, Ama Bir Ev Kadar Maliyetli

Outdoor N1, yalnızca doğrudan C Seed’den temin edilebilir ve 2024’ün ilk çeyreğinde teslim edilmesi bekleniyor. Outdoor N1 TV’ye altı rakam harcarsanız, en azından paranızın karşılığında etkileyici bir ekran alacağınızdan emin olabilirsiniz.

4K ekran, 4.000 nit parlaklıkla doğrudan güneş ışığında bile görülebilecek şekilde tasarlandı ve 180 derece dönebiliyor, böylece dışarıda her yerde TV izleyebilmeniz gerekir. Ultra yüksek çözünürlüklü TV’de ayrıca HDR10+ desteği, 16 bit renk işleme, 3.840 Hz yenileme hızı ve 7.000:1 kontrast oranı bulunuyor. N1’in sesi de görselleriyle eşleşir: N1, ek ses ekipmanı ihtiyacını ortadan kaldıran hepsi bir arada bir birim olacak şekilde üretilmiştir. Bir soundbar, çerçevesine organik olarak entegre edilmiştir ve ünitede iki adet yerleşik 100 watt’lık geniş bant koaksiyel hoparlör ve kolonuna entegre edilmiş bir subwoofer ve her kanatta iki koaksiyel hoparlör bulunur. Bu, eksiksiz bir açık hava sineması deneyimi için mükemmel olan 5.1 ve 9.2 kanalları arasında surround ses oluşturmaya yardımcı olur.

N1’in boyutu ve sesi arasında, TV’yi garaj yolunuzun sonuna kurabilir ve kendi kişisel arabalı sinema salonunuz olabilir. Tüm bunlar size hitap ediyorsa ve harcayacak yaklaşık çeyrek milyon dolarınız varsa, sipariş verebilirsiniz. C Seed’in N1 Dış Mekan TV’si Bugün.

Teknory